Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
458 495 zł
Umowa zawarta
21 sierpnia 2026
Okres realizacji
112 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 458 495 zł – 537 805 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

SZP/243- 189/2026 Wyposażenie w meble i urządzenia pomieszczeń laboratoryjnych Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej zlokalizowanych w budynku C-6, pom. 124 i 117b i 117c

Zamawiający Politechnika Wrocławska (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „SZP/243- 189/2026 Wyposażenie w meble i urządzenia pomieszczeń laboratoryjnych Wydziału…”, wybierając ofertę wykonawcy Labor System Muźnierowscy Spółka Jawna. Wartość umowy: 458 495 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Politechnika WrocławskaWrocław, Dolnośląskieopublikowano 21 sierpnia 2026
Wartość umowy
458 495 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Labor System Muźnierowscy Spółka Jawna (Wrocław), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 458 494,80 zł (umowę zawarto 21 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 458 494,80 zł do 537 805,20 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 112 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POLITECHNIKA WROCŁAWSKA

1.3.)Oddział zamawiającego

Dział Zakupów i Zamówień Publicznych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001614

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

wyb. Stanisława Wyspiańskiego 27

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

50-370

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sylwia.talik@pwr.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://przetargi.pwr.edu.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5ef3d9ae-e29f-4bc6-a970-747e6a6a1c47

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

SZP/243- 189/2026 Wyposażenie w meble i urządzenia pomieszczeń laboratoryjnych Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej zlokalizowanych w budynku C-6, pom. 124 i 117b i 117c

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5ef3d9ae-e29f-4bc6-a970-747e6a6a1c47

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00402592

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00620025/31/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.76 Meble laboratoryjne

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00317446

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SZP/243- 189/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

376845,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia wyposażenie w meble i urządzenia pomieszczeń laboratoryjnych Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej zlokalizowanych w budynku C6, pomieszczeń 124 i 117b i 117c. Montaż ma polegać na: wniesieniu wszystkich elementów zabudowy, szaf, stołów, wyciągów laboratoryjnych i armatury do pomieszczeń, zmontowaniu elementów zabudowy ustawieniu i wypoziomowaniu elementów umeblowania, podłączeniu do istniejącej instalacji wodno–kanalizacyjnej, wentylacyjnej oraz elektrycznej.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ.
3. Kod CPV: 39180000-7.
4. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ.
5. Miejsce dostawy opisane w Załączniku nr 3 - OPZ.
6. Termin realizacji przedmiotu zamówienia wynosi: do 16 tygodni (112 dni) od dnia podpisania Umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

39180000-7 - Meble laboratoryjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

458494,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

537805,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

458494,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Labor System Muźnierowscy Spółka Jawna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 932269686

7.3.3)Ulica

Kętrzyńska 29

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

51-413

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

458494,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

112 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39180000-7Meble laboratoryjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Politechnika Wrocławska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 458 495 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39180000-7 (Meble laboratoryjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Labor System Muźnierowscy Spółka Jawna (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.