Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
BE CONCEPT Sp.zo.o.· Warszawamikrofirma
Wartość umowy
22 140 zł
Umowa zawarta
20 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 30 października 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 22 140 zł – 26 937 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Liczba wizyt inspektora na budowie w tygodniu40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa nadzoru inwestorskiego

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku (Brzesko, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa nadzoru inwestorskiego”, wybierając ofertę wykonawcy BE CONCEPT Sp.zo.o. Wartość umowy: 22 140 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
22 140 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 lipca 2026

    Termin ofert: 24 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    21 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BE CONCEPT Sp.zo.o. (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 22 140,00 zł (umowę zawarto 20 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 22 140,00 zł do 26 937,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000304355

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Tadeusza Kościuszki 68

1.5.2.)Miejscowość

Brzesko

1.5.3.)Kod pocztowy

32-800

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.5.7.)Numer telefonu

146621437

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@spzoz-brzesko.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.spzoz-brzesko.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6f29990d-56c5-4979-8abe-03d4b01fcfc5

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa nadzoru inwestorskiego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6f29990d-56c5-4979-8abe-03d4b01fcfc5

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00402391

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00030300/32/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.10 Usługa nadzoru inwestorskiego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00345760

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP-271-53/26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

43817,50 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi, pn: „Usługa nadzoru inwestorskiego” w zakresie pełnienia funkcji Inspektora nadzoru inwestorskiego w branży instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, instalacji p.poż, DSO, kontroli dostępu, dla zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja lądowiska dla śmigłowców przy Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Brzesku im. prof. Ludwika Rydygiera „BRZESKO - SZPITAL”.
Szczegółowy zakres rzeczowy nadzorowanej inwestycji określają: dokumentacja projektowa i techniczna, Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, stanowiąca Załącznik nr. 1 do niniejszej SWZ oraz odpowiedzi na zapytania Wykonawców, udzielone w toku postępowania na realizację robót budowalnych dla ww zadania inwestycyjnego.
Szczegółowe obowiązki i zobowiązania Wykonawcy, określa wzór umowy stanowiący Załącznik nr 4 do nin. SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71521000-6 - Usługi nadzorowania placu budowy

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

22140,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

26937,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

22140,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BE CONCEPT Sp.zo.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

381902977

7.3.3)Ulica

Aleja Prymasa Tysiąclecia 83A/208

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-242

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

22140,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71520000-9Usługi nadzoru budowlanego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
177 977 zł
Próbka: 52 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
45 195 zł343 782 zł
Rozstęp międzykwartylowy
298 587 zł
Źródło próbki
CPV 71520000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
45 195 zł
Mediana
177 977 zł
Górny kwartyl
343 782 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Brzesko.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 22 140 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71520000-9 (Usługi nadzoru budowlanego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BE CONCEPT Sp.zo.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.