AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Przebudowa - modernizacja drogi gminnej działki nr 46, 53 i 55 obręb 0013 Zakrzewo w miejscowości Zakrzewo, dojazdowej do gruntów rolnych.

Zamawiający Gmina Miasto i Gmina Radzyń Chełmiński (Radzyń Chełmiński, Kujawsko-Pomorskie) prowadzi postępowanie „Przebudowa - modernizacja drogi gminnej działki nr 46, 53 i 55 obręb 0013 Zakrzewo w…”. Termin składania ofert upływa 8 września 2026, 09:00. Wadium: 8000 zł.

Otwórz na BZP

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 720 337 zł
Wadium
8000 zł
Termin składania ofert
8 września 2026, 09:00
1d 20h
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Wydłużony okres gwarancji za wady40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    21 sierpnia 2026

    Termin ofert: 8 września 2026 09:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 8 września 2026 roku o godzinie 09:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Wydłużony okres gwarancji za wady 40%.

  • 3

    RyzykoWadium: 8 000,00 zł.

  • 4

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Przebudowa - modernizacja drogi gminnej działki nr 46, 53 i 55 obręb 0013 Zakrzewo w miejscowości Zakrzewo, dojazdowej do gruntów rolnych.

Kontekst Atlasu

  • Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2024 r. wygrał Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe MAR-DAR Marian Tompalski przy 2 ofertach.
  • Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 4,8 ofert na postępowanie przy 28 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail