Zakup, dostawa i montaż wyposażenia medycznego na potrzeby Oddziału Chirurgii Dziecięcej Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach w ramach dotacji z Budżetu Województwa Podlaskiego
Zamawiający Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach (Suwałki, Podlaskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup, dostawa i montaż wyposażenia medycznego na potrzeby Oddziału Chirurgii Dziecięcej…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 927 150 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1065, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,7 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyOgłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 790319362 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Szpitalna 60 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Suwałki |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 16-400 |
| 1.4.4.) | Województwo | podlaskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL843 - Suwalski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 562 95 82 ; 562 95 95 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 562 95 95 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia@szpital.suwalki.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.szpital.suwalki.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inny zamawiający
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-4e8b0806-713d-447c-8424-b3c8eb648a8b |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00402014 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-21 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00270976 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Zakup, dostawa i montaż wyposażenia medycznego na potrzeby Oddziału Chirurgii Dziecięcej Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach w ramach dotacji z Budżetu Województwa Podlaskiego |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Łóżko dziecięce z szafką przyłóżkową - 4 szt. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33100000-1 - Urządzenia medyczne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 33192120-9 - Łóżka szpitalne 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne 33192000-2 - Meble medyczne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-06-22 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 35 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Konkret Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 8751524191 |
| 4.3.3.) | Ulica | Budowlana |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Chełmno |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 86-200 |
| 4.3.6.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 90724,32 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00357551/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-07-24 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 90724,32 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.