Sporządzenie projektu Planu ogólnego Gminy Czermin zwanego dalej "Planem ogólnym" wraz z kompletną dokumentacją planistyczną.
Zamawiający Gmina Czermin (Czermin, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sporządzenie projektu Planu ogólnego Gminy Czermin zwanego dalej "Planem ogólnym" wraz z…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1184, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
13 marca 2025
Termin ofert: 27 marca 2025 12:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
18 kwietnia 2025
3 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
21 sierpnia 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA CZERMIN |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 250854903 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | 47 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Czermin |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 63-304 |
| 1.4.4.) | Województwo | wielkopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL416 - Kaliski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 627416031 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 627417324 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | ugczermin@czermin.wlkp.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://czermin.wlkp.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-217009da-a00b-47d0-8478-03599d312a4b |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00401982 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-21 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00144632 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Sporządzenie projektu Planu ogólnego Gminy Czermin zwanego dalej "Planem ogólnym" wraz z kompletną dokumentacją planistyczną. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie projektu Planu ogólnego Gminy Czermin zwanego dalej „Planem ogólnym” wraz z kompletną dokumentacją planistyczną. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-04-15 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 12 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Michał Knopik LOCI PROJEKT |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5140324745 |
| 4.3.3.) | Ulica | Przemysłowa 31 lok. 21 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Kępno |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 63-600 |
| 4.3.6.) | Województwo | wielkopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 159777,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00197491/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-07-23 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 2 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Z uwagi na wydłużony okres uzyskiwania wymaganych opinii i uzgodnień z przyczyn leżących nie po stronie Wykonawcy, który miał wpływ na rozpoczęcie kolejnego etapu prac. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | W par. 3 ust. 1 umowy "przedmiot umowy", o którym mowa w par. 2 zostanie opracowany i dostarczony w terminie do 31 maja 2026 r. Etap III prac wykonany zostanie do 30.04.2026 r. , etap IV do 31.05.2026 r. |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 0,00 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 2 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Z uwagi na przedłużający się etap konsultacji społecznych spowodowany zgłaszanymi uwagami i wnioskami powodującymi konieczność wprowadzania zmian istotnych elementów Planu |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | W par. 3 ust. 1 umowy "przedmiot umowy", o którym mowa w par. 2 zostanie opracowany i dostarczony w terminie do 30 czerwca 2026 r. Etap III prac wykonany zostanie do 31.05.2026 r. , etap IV do 30.06.2026 r. |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 0,00 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 159777,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →