Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego przed upływem terminu składania ofert, tj. do dnia 20 sierpnia 2026 roku do godz. 10:00, do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta. Zgodnie z treścią art. 255 pkt 1 ustawy PZP Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli (...) nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. Mając powyższe na uwadze w odniesieniu do prowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wypełniona została przesłanka unieważnienia postępowania wymieniona w art. 255 pkt 1 ustawy P

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

Oferty w postępowaniu
0 ofert
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa części budynku Zespołu Szkół nr 4 przy ul. Kaliskiej 108a we Włocławku w celu dostosowania do funkcji ukrycia

Zamawiający Miasto Włocławek - Urząd Miasta Włocławek (Włocławek, Kujawsko-Pomorskie) opublikował wynik postępowania „Przebudowa części budynku Zespołu Szkół nr 4 przy ul. Kaliskiej 108a we Włocławku w celu…”.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
Liczba ofert
0 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego przed upływem terminu składania ofert, tj. do dnia 20 sierpnia 2026 roku do godz. 10:00, do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta. Zgodnie z treścią art. 255 pkt 1 ustawy PZP Zamawiający… Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 0 ofert.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Włocławek - Urząd Miasta Włocławek

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 910866910

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Zielony Rynek 11/13

1.5.2.)Miejscowość

Włocławek

1.5.3.)Kod pocztowy

87-800

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL619 - Włocławski

1.5.7.)Numer telefonu

+48 (54) 414 40 00

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@um.wloclawek.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wloclawek.eu

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://umwloclawek.logintrade.net/zapytania_email,237390,ca03ebbccb354d8066d5ab0dc7fc0a65.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa części budynku Zespołu Szkół nr 4 przy ul. Kaliskiej 108a we Włocławku w celu dostosowania do funkcji ukrycia

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d8e300e5-acb3-4983-ba2b-a6c60286bc7b

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00401718

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00029882/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.25 Przebudowa części budynku Zespołu Szkół nr 4 przy ul. Kaliskiej 108a we Włocławku w celu dostosowania do funkcji ukrycia

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00378767

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IZ.ZP.271.22.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

2784966,67 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zadania jest dostosowanie pomieszczeń placówki oświatowej - Zespół Szkół nr
4 przy ul. Kaliskiej 108a we Włocławku celem dostosowania do wymogów miejsca doraźnego schronienia. pomieszczenia będą użytkowane jako pomieszczenia ukrycia. Pomieszczenia ukrycia stanowią wydzieloną część podpiwniczenia istniejącego budynku szkoły, zaprojektowaną w sposób zapewniający bezpieczeństwo oraz zgodność z obowiązującymi wytycznymi dotyczącymi budowli ochronnych.
W zakres zamówienia wchodzi między innymi (element 1):
• remont wszystkich drzwi schronowych (wymiana uszczelek, malowanie, konserwacja, wymiana me-chanizmu zamykania),
• montaż nowych drzwi przy wyjściu zapasowym,
• wymiana wszystkich drzwi wejściowych do pomieszczeń i sanitariatów,
• zamurowanie dwóch okien w pomieszczeniu magazynowym,
• zasypanie i wylanie płyty żelbetowej nad zejściem do kanału,
• rozbiórki ścian istniejących,
• nowe ściany działowe oraz zamurowania otworów drzwiowych
• remont toalet (kompletna wymiana) plus glazura na ściany,
• wykonanie nowych wydzieleń w toaletach- ścianki z płyty HPL
• wykonanie nowej toalety dostępnej dla niepełnosprawnych z miejscem do przewijania niemowląt,
• uszczelnienie przejść przez stropy po likwidacji instalacji,
• osuszenie ścian z wilgoci,
• gruntowanie ścian,
• malowanie ścian i sufitów,
• naprawy tynków i odprysków w elementach konstrukcyjnych,
• wykonanie nowego wyjścia dodatkowego o odpowiednich parametrach
• obniżenie posadzki w części pomieszczeń
• przebudowa kanalizacji sanitarnej związana z obniżeniem posadzki
• wykonanie platformy przyschodowej w holu szkoły umożliwiającej dostęp dla osób z niepełnosprawnością ruchową
• wykonanie instalacji wentylacyjnej
• wykonanie instalacji wodociągowej i kanalizacyjnej (przebudowa istniejącej)
• wykonanie nowej instalacji elektrycznej z uwzględnieniem niezależnego zasilania obiektu
• wykonanie odpowiedniego oznaczenia budowli ochronnej
Dodatkowo zakres budowy instalacji wentylacji dla pomieszczenia strzelnicy w budynku Zespołu Szkół nr4 przy ul. Kaliskiej 108a we Włocławku (element 2):
• trasowanie,
• przebicia przez ściany i stropy,
• układanie rur instalacyjnych sztywnych, w których będą prowadzone przewody,
• montaż konstrukcji wsporczych i uchwytów,
• montaż korytek kablowych,
• układanie i łączenie przewodów,
• montaż osprzętu.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45421141-4 - Instalowanie przegród

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego przed upływem terminu składania ofert, tj. do dnia 20 sierpnia 2026 roku do godz. 10:00, do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta. Zgodnie z treścią art. 255 pkt 1 ustawy PZP Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli (...) nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. Mając powyższe na uwadze w odniesieniu do prowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wypełniona została przesłanka unieważnienia postępowania wymieniona w art. 255 pkt 1 ustawy PZP.

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1594 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 134 zł1 828 825 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 595 691 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 134 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 828 825 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Włocławek - Urząd Miasta Włocławek prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Włocławek.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.