Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Kompleksowe wykonanie usług pralniczych dla Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Starachowicach

Zamawiający Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej (Starachowice, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Kompleksowe wykonanie usług pralniczych dla Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej z…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 597 600 zł
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

POWIATOWY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ

1.2.)Oddział zamawiającego

Dział ds zamówień publicznych i zaopatrzenia

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291141752

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Batalionów Chłopskich 6

1.4.2.)Miejscowość

Starachowice

1.4.3.)Kod pocztowy

27-200

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.4.7.)Numer telefonu

412739670

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@szpital.starachowice.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://zoz.starachowice.sisco.info/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f031ebe7-7230-445c-99a0-e5311f0c3d13

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00401574

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-21

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00632680

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Kompleksowe wykonanie usług pralniczych dla Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej
z siedzibą w Starachowicach

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie usług pralniczych we własnych obiektach i na bazie własnych urządzeń wraz z wydzierżawieniem pościeli i bielizny oraz prowadzeniem magazynu brudnej i czystej bielizny w obiekcie zamawiającego oraz dostarczaniem własnymi wózkami czystej i odbiorem brudnej bielizny z oddziałów szpitalnych na warunkach szczegółowo określonych w SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

98310000-9 - Usługi prania i czyszczenia na sucho

3.10.)Dodatkowy kod CPV

98311000-6 - Usługi odbierania prania

98315000-4 - Usługi prasowania

50830000-2 - Usługi w zakresie naprawy odzieży i wyrobów włókienniczych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-07

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2025-01-14 do 2025-10-14

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

TOM-MARG ZPCH SP. Z O.O.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

679-00-10-331

4.3.3.)Ulica

PŁK. DĄBKA 16

4.3.4.)Miejscowość

Kraków

4.3.5.)Kod pocztowy

30-732

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

1057979,83 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00038800/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-10-14

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

200630,47 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

98310000-9Usługi prania i czyszczenia na such…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
597 600 zł
Próbka: 31 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
266 070 zł1 024 228 zł
Rozstęp międzykwartylowy
758 158 zł
Źródło próbki
CPV 98310000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
266 070 zł
Mediana
597 600 zł
Górny kwartyl
1 024 228 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Starachowice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 98310000-9 (Usługi prania i czyszczenia na sucho). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.