Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
ANI Sp. z o.o.· Poznańmała firma
Wartość umowy
217 710 zł
Umowa zawarta
6 sierpnia 2026
Okres realizacji
145 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 217 710 zł – 544 275 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sporządzanie projektów decyzji administracyjnych

Zamawiający Miasto i Gmina Ostrzeszów (Ostrzeszów, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Sporządzanie projektów decyzji administracyjnych”, wybierając ofertę wykonawcy ANI Sp. z o.o. Wartość umowy: 217 710 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
217 710 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 lipca 2026

    Termin ofert: 20 lipca 2026 13:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    21 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ANI Sp. z o.o. (Poznań), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 217 710,00 zł (umowę zawarto 6 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 217 710,00 zł do 544 275,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 145 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto i Gmina Ostrzeszów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 250855140

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Zamkowa 31

1.5.2.)Miejscowość

Ostrzeszów

1.5.3.)Kod pocztowy

63-500

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL416 - Kaliski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@wgpr.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://ostrzeszow.nowoczesnagmina.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://asystent.postepowania.pl/org/wgpr/org/ostrzeszow/postepowania/2225

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sporządzanie projektów decyzji administracyjnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-81ce7960-3493-451b-b3b2-ec254c7e3a16

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00401436

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00076132/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Sporządzanie projektów decyzji administracyjnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00336270

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IDR.271.8.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sporządzanie projektów decyzji o warunkach zabudowy, projektów decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego oraz projektów zmian decyzji o warunkach zabudowy wydanych w latach 2004-2025 dla inwestycji położonych na terenie gminy Ostrzeszów.

Przedmiot zamówienia obejmuje sporządzenie maksymalnie 590 sztuk projektów decyzji o warunkach zabudowy oraz niezbędnych projektów zmiany decyzji ostatecznych wydanych w tym zakresie, wraz z niezbędnymi analizami warunków zabudowy i zasad zagospodarowania terenu oraz jego zabudowy, wynikających z przepisów odrębnych, oraz dokonanie analizy stanu faktycznego i prawnego terenu, na którym przewiduje się realizację inwestycji oraz ustalanie wyników tych analiz. (Gwarantowana ilość 400 szt.)

Opcja 1:
W ramach opcji nr 1 przedmiotem zamówienia jest sporządzanie projektów decyzji o warunkach zabudowy, projektów decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego oraz projektów zmiany decyzji wydanych w latach 2004-2024 dla inwestycji położonych na terenie gminy Ostrzeszów zabudowy dla budowy wolnostojącego, nie więcej niż dwukondygnacyjnego budynku mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni zabudowy do 70 m² (maksymalnie 5 szt.)

Opcja 2:
W ramach opcji nr 2 przedmiotem zamówienia jest sporządzanie projektu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego oraz projektu decyzji o warunkach zabudowy dotyczącej biogazowni rolniczej oraz projektów zmiany decyzji wydanych w latach 2004-2025 dla inwestycji położonych na terenie gminy Ostrzeszów (maksymalnie 5 szt.)


Opcja 3:
W ramach Opcji nr 3 przedmiot zamówienia obejmuje sporządzenie maksymalnie 20 sztuk projektów decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego wraz z niezbędnymi analizami warunków i zasad zagospodarowania terenu oraz jego zabudowy, wynikających z przepisów odrębnych, oraz dokonanie analizy stanu faktycznego i prawnego terenu, na którym przewiduje się realizację inwestycji.

Termin sporządzenia w/w projektu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego – nie dłużej niż 7 dni od dnia przekazania wniosku.

Opcja 4:
W ramach Opcji nr 4 przedmiot zamówienia obejmuje sporządzenie maksymalnie 10 sztuk projektów zmiany decyzji wydanych w latach 2004-2025.

Termin sporządzenia projektów zmiany decyzji wydanych w latach 2004-2025 – nie dłużej niż 14 dni od dnia przekazania wniosku.

Szczegóły opis dotyczący podstawowego przedmiotu zamówienia i opcji zawarty jest w dokumentacji zamówienia pod adresem: https://asystent.postepowania.pl/org/wgpr/org/ostrzeszow/postepowania/2225

4.5.3.)Główny kod CPV

71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

217710,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

544275,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

217710,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ANI Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

302346650

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

217710 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

145 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71410000-5Usługi planowania przestrzennego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto i Gmina Ostrzeszów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ostrzeszów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 217 710 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71410000-5 (Usługi planowania przestrzennego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ANI Sp. z o.o. (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.