Wynik częściowy: umowy w 6 z 7 części, 1 unieważniono7 części
Łączna wartość umów
123 476 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1PRZETWORZONE WARZYWA i OWOCE, CPV15330000-0, 15544000-3Część NR 1 PRZETWORZONE WARZYWA i OWOCE - owoce, warzywa odpowiednio mrożone, owoce i warzywa niepokruszone, z niewielką ilością lodu
    Wartość umowy
    14 923 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2RYBY MROŻONE i WĘDZONE CPV15220000-6, 15234000-7 mrożone odpowiednio całe, zapach smak świeży, po odmrożeniu nie rozpadają się, bez glazury SHP. maksymalny ubytek masy nie może przekroczyć 20% , filet ok. 120 g
    Wartość umowy
    9126 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3PIECZYWO 15810000-9 pieczywo świeże niegumiaste, Część NR 3 PIECZYWO chrupkie, świeże. Kolor: złocisty, ciemnobrązowy. Struktura: chrupiąca, cienka, gruba, spieczona, gładka lub oprószona mąką
    EMKO· Zbiersk
    Wartość umowy
    16 771 zł
    1 oferta
  4. Unieważniona
    Część 4
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  5. Umowa zawarta
    Część 5CPV15500000-3Część NR 5 PRODUKTY MLECZARSKIE świeżość, dobry smak po otwarciu produktów, niezbrylone sery naturalne, gęste jogurty
    SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA· Wysokie Mazowieckie
    Wartość umowy
    34 268 zł
    5 ofert
  6. Umowa zawarta
    Część 6PRODUKTY SPOŻYWCZE CPV15800000-6 , 15131310-1, 15240000-2,Część NR 6 PRODUKTY SPOŻYWCZE – przyprawy zapach świeży po otwarciu produktów, bez oznak spleśnienia, grudek, produkty gotowane sypkie, bez sklejania się twarde sprężyste, produkty z
    TomAS - Lidia Ciepła (TomAS - Lidia Ciepła· Hurtowa, 5 Konin 62-510
    Wartość umowy
    25 110 zł
    4 oferty
  7. Umowa zawarta
    Część 7
    "FRESH" HURTOWNIA WARZYW I OWOCÓW Jacek Bieliński Jednoosobowa działalność gospodarcza Adres Ulica: ul. Spółdzielców 6
    Wartość umowy
    23 277 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
17 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboru
Cena60%KRYTERIUM SPOSÓB DOSTAWY : a) MAGAZYN STOŁÓWKA SZKOLNA – 40 PKT b) SIEDZIBA ZAMAWIAJĄCEGO40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Przedszkola nr 4 Biały konik w Koninie w 2026r.

Zamawiający Przedszkole nr 4 Biały konik w Koninie (Konin, Wielkopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Przedszkola nr 4 Biały konik w Koninie w…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 123 476 zł. Złożono 17 ofert.

Zamawiający: Przedszkole nr 4 Biały konik w KoninieKonin, Wielkopolskieopublikowano 20 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
123 476 zł
Liczba ofert
17 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 czerwca 2026

    Termin ofert: 22 czerwca 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    20 sierpnia 2026

    2 oferty5 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 7 części: w 6 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: AUGUSTO-SOPEL JABŁOŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA (części 1, 2); EMKO (część 3); SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA (część 5); TomAS - Lidia Ciepła (TomAS - Lidia Ciepła (część 6) oraz 1 innych.

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 123 476,30 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 17 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Przedszkole nr 4 Biały konik w Koninie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 301508346

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kryształowa 5

1.5.2.)Miejscowość

Konin

1.5.3.)Kod pocztowy

62-500

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@p4konin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://p4konin.bip.wikom.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b12d90ef-b893-49f0-b314-4f37b8e8f753

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Przedszkola nr 4 Biały konik w Koninie w 2026r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b12d90ef-b893-49f0-b314-4f37b8e8f753

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00401226

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00525080/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Przedszkola nr 4 Biały konik w Koninie w 2026r.od września do grudnia.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00282617

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

1/06/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

179728,35 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część NR 1 PRZETWORZONE WARZYWA i OWOCE,
CPV15330000-0, 15544000-3Część NR 1 PRZETWORZONE WARZYWA i OWOCE - owoce, warzywa odpowiednio
mrożone, owoce i warzywa niepokruszone, z niewielką ilością lodu

4.5.3.)Główny kod CPV

15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa

4.5.5.)Wartość części

15497,14 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część NR 2 RYBY MROŻONE i WĘDZONE CPV15220000-6, 15234000-7 mrożone odpowiednio całe, zapach smak świeży, po odmrożeniu nie
rozpadają się, bez glazury SHP. maksymalny ubytek masy nie może przekroczyć 20% ,
filet ok. 120 g

4.5.3.)Główny kod CPV

15220000-6 - Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb

4.5.5.)Wartość części

10733,33 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część NR 3 PIECZYWO 15810000-9 pieczywo świeże niegumiaste, Część NR 3 PIECZYWO chrupkie, świeże. Kolor: złocisty, ciemnobrązowy. Struktura: chrupiąca, cienka, gruba, spieczona, gładka lub oprószona mąką

4.5.3.)Główny kod CPV

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.5.5.)Wartość części

19105,24 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część NR 4 MIĘSO i PRODUKTY MIĘSNE CPV 15100000-9Część NR 4 MIĘSO przetwory mięsne . Barwa mięsa świeżego powinna być bladoróżowa do
czerwonej, soczyste, barwa, zapach, konsystencja, powierzchnia i przekrój mają świadczyć
o świeżości produktu, wędliny konsystencja ścisła, barwa na przekroju jasno różowa, smak
i zapach charakterystyczny dla mięsa peklowanego, parzonego i użytych przypraw,
dopuszczalne pojedyncze skupiska galarety. Wyklucza się dostarczanie plastrów wędlin,
szynki, polędwicy, kiełbas,pasztetów itp. w gotowych jednostkowych opakowaniach
np.100 g. Wędlina musi być pokrojona bezpośrednio u dostawcy na krajalnicy ze sztuki
wędliny czy bloku pasztetu w ok. 1,5 g plasterki.

4.5.3.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.5.)Wartość części

33634,29 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CPV15500000-3Część NR 5 PRODUKTY MLECZARSKIE świeżość, dobry smak po otwarciu produktów,
niezbrylone sery naturalne, gęste jogurty.

4.5.3.)Główny kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.5.)Wartość części

42740 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część NR 6 PRODUKTY SPOŻYWCZE CPV15800000-6 , 15131310-1, 15240000-2,Część NR 6 PRODUKTY SPOŻYWCZE – przyprawy zapach świeży po otwarciu
produktów, bez oznak spleśnienia, grudek, produkty gotowane sypkie, bez sklejania się twarde
sprężyste, produkty z puszek bez pleśni , mętnej konsystencji
15421000-5

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.)Wartość części

21976,73 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część NR 7 WARZYWA i OWOCE ŚWIEŻE CPV03220000-9Część owoce, warzywa, powinny być nie zwiędnięte, skorupka
twarda, bez uszkodzeń zewnętrznych, owoce kulisto-stożkowate, dopuszcza się nieregularny
intensywnie kolor, skóra gładka, lśniąca, miąższ soczysty. Warzywa korzenne- korzenie
powinny być jędrne, nie popękane, nie sparciałe, bez uszkodzeń przez szkodniki, bez plam.
Warzywa - klasy pierwszej, nie powinny być zaparzone, zamarznięte, zapleśniałe, Owoce, warzywa liściaste – bez plam, zdrowe, bez uszkodzeń.

4.5.3.)Główny kod CPV

03220000-9 - Warzywa, owoce i orzechy

4.5.5.)Wartość części

36041,62 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

14923,45 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

14923,45 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

14923,45 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AUGUSTO-SOPEL JABŁOŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 250487050

7.3.3)Ulica

Częstochowska 147

7.3.4)Miejscowość

Kalisz

7.3.5)Kod pocztowy

62-800

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

14923,45 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2026-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

9126 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

9126 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

9126 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AUGUSTO-SOPEL JABŁOŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 250487050

7.3.3)Ulica

Częstochowska 147

7.3.4)Miejscowość

Kalisz

7.3.5)Kod pocztowy

62-800

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

9126 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2026-12-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

16771 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

16771 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

16771 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EMKO

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 250402526

7.3.3)Ulica

ZBIERSK

7.3.4)Miejscowość

Zbiersk

7.3.5)Kod pocztowy

62-830

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

16771 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2026-12-31

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający na podst. art. 255 pkt. 1 Ustawy PZP (Dz. U. z 2026r. Poz. 973)unieważnia
postępowanie w części 4 z powodu braku ofert.
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
Art. 255 1)
nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty

Sekcja 19

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 20

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

34268,25 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

40654,10 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

34268,25 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 21

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000437174

7.3.3)Ulica

ul. Ludowa 122

7.3.4)Miejscowość

Wysokie Mazowieckie

7.3.5)Kod pocztowy

18-200

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 22

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

34268,25 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2026-12-31

Sekcja 23

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 24

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

25110,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

27932,22 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

25110,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 25

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TomAS - Lidia Ciepła (TomAS - Lidia Ciepła

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

) REGON 362846127

7.3.4)Miejscowość

Hurtowa, 5 Konin 62-510

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 26

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

25110,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2026-12-31

Sekcja 27

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 28

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

23277,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

23277,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

23277,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 29

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"FRESH" HURTOWNIA WARZYW I OWOCÓW Jacek Bieliński Jednoosobowa działalność gospodarcza Adres Ulica: ul. Spółdzielców 6

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 384067647

7.3.4)Miejscowość

Miejscowość: Konin Kod pocztowy: 62-510 Województwo: wielkopolskie

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 30

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

23277,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Przedszkole nr 4 Biały konik w Koninie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Konin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 123 476 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15330000-0 (Przetworzone owoce i warzywa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: AUGUSTO-SOPEL JABŁOŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA (Kalisz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.