Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: PRACOWNIA KONSERWATORSKA MICHAŁ POTZ

Wartość umowy
18 900 630 zł
Umowa zawarta
19 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 13 października 2028
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielenia gwarancji jakości i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Prace konserwatorsko – budowlane najniższej kondygnacji pałacu w Lisowicach oraz rewaloryzacja części parku podworskiego i renowacja kaplicy na skarpie

Zamawiający Powiat Łódzki Wschodni (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Prace konserwatorsko – budowlane najniższej kondygnacji pałacu w Lisowicach oraz…”, wybierając ofertę wykonawcy PRACOWNIA KONSERWATORSKA MICHAŁ POTZ SP. Z O.O. Wartość umowy: 18 900 630 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Powiat Łódzki WschodniŁódź, Łódzkieopublikowano 20 sierpnia 2026
Wartość umowy
18 900 630 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: PRACOWNIA KONSERWATORSKA MICHAŁ POTZ SP. Z O.O. (Łódź), wspólnie z: PRACOWNIA KONSERWATORSKA MICHAŁ POTZ.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 18 900 630,00 zł (umowę zawarto 19 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 13 października 2028 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail