Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Przebudowa drogi powiatowej nr 1219K Książ Mały - Zaryszyn - Nawarzyce w km 0+192.60 do km 0+492.60, dł.0,300.00 km w miejscowości Książ Mały, gm. Książ Wielki.

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Miechowie (Miechów, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa drogi powiatowej nr 1219K Książ Mały - Zaryszyn - Nawarzyce w km 0+192.60 do…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 825 655 zł
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W MIECHOWIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 299943221

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Warszawska 11

1.4.2.)Miejscowość

Miechów

1.4.3.)Kod pocztowy

32-200

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

postepowania@poczta.fm

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zdpmiechow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-570c6d33-3788-4c89-a05a-30ea1b08a6d2

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00399672

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-20

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00198627

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Przebudowa drogi powiatowej nr 1219K Książ Mały - Zaryszyn - Nawarzyce w km 0+192.60 do km 0+492.60, dł.0,300.00 km w miejscowości Książ Mały, gm. Książ Wielki.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 Przedmiot zamówienia:

Przebudowa drogi powiatowej nr 1219K Książ Mały - Zaryszyn - Nawarzyce w km 0+192.60 do km 0+492.60, dł.0,300.00 km w miejscowości Książ Mały, gm. Książ Wielki.

2 Zakres robót do wykonania

PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA OBEJMUJE:

Roboty przygotowawcze
Roboty pomiarowe
 Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych
Roboty rozbiórkowe
 Roboty remontowe
 Rozebranie mechaniczne nawierzchni z mas mineralno-bitumicznych
 Rozebranie mechaniczne nawierzchni z betonu
 Rozebranie krawężników betonowych z ławą
 Rozebranie obrzeży
 Rozebranie nawierzchni z kostki brukowej betonowej - analogia
Odwodnienie korpusu drogowego
Kanalizacja deszczowa
 Roboty ziemne koparkami podsiębiernymi
 Studzienka ściekowa uliczna prefabrykowana betonowa o średnicy 500mm z osadnikiem bez syfonu
Rowy
 Roboty ziemne koparkami podsiębiernymi
 Wykonanie ubezpieczenia płytami ażurowymi typu "KRATA"
Przepusty zjazdowe
 Roboty ziemne koparkami podsiębiernymi
 Ławy fundamentowe
 Rury betonowe
 Ścianki czołowe przepustów
 Oczyszczenie z namułu przepustów
Jezdnia drogi powiatowej
Podbudowa jezdni
 Profilowanie i zagęszczanie mechaniczne podłoża
 Podbudowy z kruszyw łamanych 0/63 mm
 Podbudowy z materiału stabilizowanego
Nawierzchnia
 Warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC 16W dla KR3 o grubości 4cm
 Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC 11S dla KR3 łączna grubość w-wy 4 cm, (spełniającego wymagania KR3 wg WT-2 2014) wraz ze skropieniem nawierzchni asfaltem w ilości 0,4kg/m2
Droga dla pieszych
 Koryta o głębokości 20cm
 Podbudowy z kruszyw łamanych
 Nawierzchnia z kostki brukowej
Elementy uliczne
 Krawężniki betonowe wystające o wymiarach 15x30cm
 Krawężniki betonowe wystające o wymiarach 15x22cm
 Krawężniki betonowe o wymiarach 12x25cm
 Obrzeża betonowe
Ława betonowa z oporem pod elementy uliczne
Zjazdy
 Koryta o głębokości 20cm
 Podbudowy z kruszyw łamanych
 Podbudowy z kruszyw łamanych
 Nawierzchnia z kostki brukowej betonowej
Oznakowanie dróg i urządzenia bezpieczeństwa ruchu - zgodnie z zatwierdzoną docelową organizacją ruchu
 Zdejmowanie tablic znaków drogowych
 Rozebranie słupków do znaków
 Ustawienie słupków do znaków o średnicy 70mm
 Pionowe znaki zakazu, nakazu, ostrzegawcze i informacyjne o powierzchni ponad 0,3m2
 Oznakowanie chemoutwardzalne grubowarstwowe
Oświetlenie przejścia dla pieszych
 Dostarczenie i montaż oświetlenia przejścia dla pieszych

3 Szczegółowy zakres robót, lokalizacja i wymagania jakościowe opisane są w następujących dokumentach:
1) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót,
2) specyfikacji warunków zamówienia,
3) materiałach do zgłoszenia
4) przedmiarze robót
W przypadku rozbieżności lub nieścisłości w zapisach poszczególnych dokumentów wchodzących w skład dokumentacji postępowania przyjmuje się, że prawidłowo zostały przedstawione dane wg hierarchii dokumentów wynikającej z kolejności ich wyszczególnienia powyżej.

Załączone do SWZ przedmiary mają jedynie charakter informacyjny, pomocniczy do wyceny oferty. Wykonawca po zapoznaniu się z dokumentacją projektową i innymi dokumentami postępowania jest zobowiązany do ustalenia zakresu robót niezbędnych do osiągnięcia rezultatu.

4 Wykonawca jest zobowiązany wykonać przedmiot umowy przy użyciu własnego sprzętu i materiałów.
5 Wykonawca zobowiązany jest do wydzielenia i zabezpieczenia terenu prowadzonych robót.
6 Wykonawca jest odpowiedzialny za wykonywanie robót, odbiory częściowe (jeżeli dotyczy) oraz organizację (BHP, p.poż, oraz koordynacja w zakresie BHP) na terenie prowadzonych robót. Wszystkie czynności należy prowadzić i wykonywać w oparciu o aktualne normy i przepisy.
7 Zaleca się aby wykonawca dokonał wizji lokalnej na terenie roboty budowlanej oraz zdobył wszelkie informacje, które mogą być konieczne do przygotowania oferty. Dokonanie wizji jest zalecane ale nie jest warunkiem koniecznym do złożenia oferty w rozumieniu art.131 ust.2 ustawy.

8 Oznaczenie przedmiotu zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni
autostrad, dróg
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii
energetycznych
9 Jeżeli Wykonawca stwierdzi, że użyte w SWZ i w załącznikach do SWZ normy krajowe lub normy europejskie lub normy międzynarodowe mogą wskazywać na producentów produktów lub źródła ich pochodzenia to Zamawiający dopuszcza w tym zakresie rozwiązania równoważne. Oznacza to, że parametry techniczne tak wskazanych produktów, określają wymagane przez Zamawiającego minimalne oczekiwania co do jakości produktów, które mają być użyte do wykonania przedmiotu umowy. Ponadto, w każdym przypadku stwierdzenie, że opis czy też cecha opisanego produktu, która może wskazywać na źródło pochodzenia lub producenta to Wykonawca również jest uprawniony do stosowania produktów równoważnych, przez które rozumie się takie, które posiadają parametry techniczne nie gorsze od tych wskazanych w SWZ i/lub w załącznikach do SWZ. Dopuszcza się również wykazanie tej równoważności normami równoważnymi w stosunku do tych wskazanych w OPZ. Na Wykonawcy spoczywa ciężar wskazania „równoważności”. Przy doborze materiałów równoważnych Wykonawca zobowiązany jest zapewnić również osiągnięcie wskaźników określonych w OPZ.

3.9.)Główny kod CPV

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-18

4.2.)Okres realizacji zamówienia

90 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Drogowe WOJTRANS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 367737220

4.3.3.)Ulica

Bartosza Głowackiego 93

4.3.4.)Miejscowość

Jędrzejów

4.3.5.)Kod pocztowy

28-300

4.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

266837,43 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00258561/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-24

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

266837,43 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233000-9Roboty w zakresie konstruowania, fu…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
825 655 zł
Próbka: 65 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
367 410 zł1 841 672 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 474 261 zł
Źródło próbki
CPV 45233000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
367 410 zł
Mediana
825 655 zł
Górny kwartyl
1 841 672 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Powiatowych w Miechowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Miechów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233000-9 (Roboty w zakresie konstruowania. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.