Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
328 656 zł
Umowa zawarta
31 lipca 2026
Okres realizacji
18 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 328 656 zł – 444 276 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa pojemników do gromadzenia odpadów komunalnych.

Zamawiający Wodociągi Jaworzno Sp. z o.o. (Jaworzno, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa pojemników do gromadzenia odpadów komunalnych”, wybierając ofertę wykonawcy Contenur Polska Sp. z o.o. Wartość umowy: 328 656 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Wodociągi Jaworzno Sp. z o.o.Jaworzno, Śląskieopublikowano 20 sierpnia 2026
Wartość umowy
328 656 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 czerwca 2026

    Termin ofert: 1 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    20 sierpnia 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Contenur Polska Sp. z o.o. (Mielec), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 328 656,00 zł (umowę zawarto 31 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 328 656,00 zł do 444 276,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 18 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail