Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach i na posesjach Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krakowie, w tym w OT w Krakowie i Oświęcimiu

Zamawiający Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Krakowie (Kraków, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 19 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 554 921 zł
Konkurencyjność
~2,8 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

MAŁOPOLSKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W KRAKOWIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 351391402

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Nowohucka 33a

1.4.2.)Miejscowość

Kraków

1.4.3.)Kod pocztowy

30-728

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@mord.krakow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mord.krakow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-930ed4a5-cbb1-458c-8ee3-4c54f4b6be91

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00398719

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-19

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00192184

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach i na posesjach Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krakowie, w tym w OT w Krakowie i Oświęcimiu

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach i na posesjach Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krakowie, w tym w oddziałach terenowych w Krakowie i Oświęcimiu.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5. MORD zastrzega sobie możliwość zmiany zakresu zadań Zleceniobiorcy (załącznik nr 1 do umowy) w sytuacjach nagłych, niemożliwych do przewidzenia w chwili zawarcia umowy, polegających na konieczności podjęcia natychmiastowej interwencji w celu zapewnienia bieżącego utrzymania czystości.
3 Planowana minimalna łączna dla całego okresu objętego umową liczba roboczogodzin, stanowiących podstawę wyliczenia wynagrodzenia Wykonawcy wynosi 996 dla części III. Maksymalna liczba roboczogodzin wynosi 1245 dla części III. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany umowy w zakresie dni/godzin pracy w zależności od organizacji pracy Ośrodka, w ramach przewidzianej wyżej maksymalnej liczby roboczogodzin. W przypadku pracy Ośrodka przy ul. Nowohuckiej 33a w Krakowie na jedną zmianę, tj. od 6:00 do 14:00 Zamawiający nie będzie korzystał z usług Wykonawcy. Jedna zmiana jest planowana od 14 lipca 2025 do 16 sierpnia 2025 r. co nie wyczerpuje możliwości pracy na jedną zmianę również w innych okresach.

3.9.)Główny kod CPV

90910000-9 - Usługi sprzątania

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-24

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2025-08-01 do 2026-07-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Damian Zakrzewski Firma Usługowo-Porządkowa Proffes

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5492185053

4.3.4.)Miejscowość

Oświęcim

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

58515,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00303886/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

46248,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90910000-9Usługi sprzątania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
554 921 zł
Próbka: 145 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
226 603 zł1 498 723 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 272 120 zł
Źródło próbki
CPV 90910000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
226 603 zł
Mediana
554 921 zł
Górny kwartyl
1 498 723 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90910000-9 (Usługi sprzątania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.