Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Całoroczne (bież. i zim.) utrzy. dróg kraj. zarządz. przez GDDKiA O/ Łódź wraz ze wszyst. elem. na autost. A2 odc. od km 362+700 do km 411+466 oraz A1 w ob. węzł. Łódź Północ km 293+000 do km 295+850

Zamawiający GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH i AUTOSTRAD - ODDZIAŁ w ŁODZI (Łódź, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Całoroczne (bież. i zim.) utrzy. dróg kraj. zarządz. przez GDDKiA O/ Łódź wraz ze wszyst.…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 708 300 zł
Konkurencyjność
~3,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wykonanie umowyBieżące

    19 sierpnia 2026

    1 wykonawca
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH i AUTOSTRAD - ODDZIAŁ w ŁODZI

1.2.)Oddział zamawiającego

ODDZIAŁ W ŁODZI

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 01751157500154

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Irysowa 2

1.4.2.)Miejscowość

Łódź

1.4.3.)Kod pocztowy

91-857

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi_lodz@gddkia.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gddkia.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b3f95dda-cc10-4e03-a165-15d7c9f358db

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00398517

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-19

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/S 216- 674215

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Całoroczne (bież. i zim.) utrzy. dróg kraj. zarządz. przez GDDKiA O/ Łódź wraz ze wszyst. elem. na autost. A2 odc. od km 362+700 do km 411+466 oraz A1 w ob. węzł. Łódź Północ km 293+000 do km 295+850

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Całoroczne (bież. i zim.) utrzy. dróg kraj. zarządz. przez GDDKiA O/ Łódź wraz ze wszyst. elem. na autost. A2 odc. od km 362+700 do km 411+466 oraz A1 w ob. węzł. Łódź Północ km 293+000 do km 295+850

3.9.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-25

4.2.)Okres realizacji zamówienia

16 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ZABERD Sp. z o. o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 8943163837

4.3.3.)Ulica

ul. Bystrzycka 24

4.3.4.)Miejscowość

Wrocław

4.3.5.)Kod pocztowy

54-215

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

43254047,74 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025 /S 065 - 210721

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-04-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

9211102,44 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Nie

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90620000-9Usługi odśnieżania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
708 300 zł
Próbka: 83 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
248 375 zł1 813 690 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 565 315 zł
Źródło próbki
CPV 90620000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
248 375 zł
Mediana
708 300 zł
Górny kwartyl
1 813 690 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH i AUTOSTRAD - ODDZIAŁ w ŁODZI prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90620000-9 (Usługi odśnieżania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.