Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
440 000 zł
Umowa zawarta
19 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 18 października 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Współorganizacja Mistrzostw Świata Kadetów, Juniorów oraz U21 w karate 14-18 Października 2026 r.

Zamawiający Miasto Bielsko-Biała Urząd Miejski w Bielsku-Białej (Bielsko-Biała, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Współorganizacja Mistrzostw Świata Kadetów, Juniorów oraz U21 w karate 14-18 Października…”, wybierając ofertę wykonawcy POLSKA UNIA KARATE. Wartość umowy: 440 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
440 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    04 sierpnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy POLSKA UNIA KARATE (Bielsko-Biała).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 440 000,00 zł (umowę zawarto 19 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 18 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail