Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
114 924 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków czystości do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 13 pakietów, w tym PAKIET 2 - Akcesoria do sprzątania oraz profesjonalne środki do czyszcze
    Wartość umowy
    33 798 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 6Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków czystości do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 13 pakietów, w tym PAKIET 6 - Worki na odpady
    Wartość umowy
    78 966 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 9Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków czystości do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 13 pakietów, w tym PAKIET 9 - Środki chemiczne do prania
    Wartość umowy
    2160 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„DOSTAWA ŚRODKÓW CZYSTOŚCI DLA SP ZOZ W HRUBIESZOWIE”

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie (Hrubieszów, Lubelskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „DOSTAWA ŚRODKÓW CZYSTOŚCI DLA SP ZOZ W HRUBIESZOWIE”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 114 924 zł. Złożono 7 ofert.

Łączna wartość umów
114 924 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: OLGA PERLIŃSKA "Przedsiębiorstwo Wielobranżowe C.E.G." (część 2); Helplast Bis Joanna Hadasik (część 6); BDS sp. z o. o. (część 9).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 114 923,94 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W HRUBIESZOWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000308376

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Józefa Piłsudskiego 11

1.5.2.)Miejscowość

Hrubieszów

1.5.3.)Kod pocztowy

22-500

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.)Numer telefonu

(084) 53 53 343

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne2@spzozhrubieszow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.spzozhrubieszow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://spzozhrubieszow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„DOSTAWA ŚRODKÓW CZYSTOŚCI DLA SP ZOZ W HRUBIESZOWIE”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cc2fa29c-c5fb-41fa-887d-0dad353873da

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00398398

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00146279/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.6 Dostawa środków czystości

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00276023

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

6/275/26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

619201 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków czystości do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 13 pakietów:, w tym
PAKIET 1 - Środki higieny personelu i pacjenta

4.5.3.)Główny kod CPV

33700000-7 - Produkty do pielęgnacji ciała

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33760000-5 - Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety

4.5.5.)Wartość części

173228 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków czystości do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 13 pakietów, w tym
PAKIET 2 - Akcesoria do sprzątania oraz profesjonalne środki do czyszczenia i zabezpieczania powierzchni płaskich

4.5.3.)Główny kod CPV

33700000-7 - Produkty do pielęgnacji ciała

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39224000-8 - Miotły i szczotki i inne artykuły różnego rodzaju

4.5.5.)Wartość części

37238 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków czystości do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 13 pakietów, w tym
PAKIET 3 – Różny asortyment czystościowy

4.5.3.)Główny kod CPV

33700000-7 - Produkty do pielęgnacji ciała

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39224000-8 - Miotły i szczotki i inne artykuły różnego rodzaju

4.5.5.)Wartość części

6700 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków czystości do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 13 pakietów, w tym
PAKIET 4 – Profesjonalne środki chemiczne do utrzymywania codziennej czystości

4.5.3.)Główny kod CPV

33700000-7 - Produkty do pielęgnacji ciała

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39830000-9 - Środki czyszczące

4.5.5.)Wartość części

56800 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków czystości do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 13 pakietów, w tym

PAKIET 5 - Inne profesjonalne środki chemiczne do utrzymywania codziennej czystości

4.5.3.)Główny kod CPV

33700000-7 - Produkty do pielęgnacji ciała

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39830000-9 - Środki czyszczące

4.5.5.)Wartość części

29125 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków czystości do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 13 pakietów, w tym
PAKIET 6 - Worki na odpady

4.5.3.)Główny kod CPV

33700000-7 - Produkty do pielęgnacji ciała

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

18930000-7 - Worki i torby

4.5.5.)Wartość części

116000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków czystości do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 13 pakietów, w tym
PAKIET 7 - Pojemniki na odpady medyczne

4.5.3.)Główny kod CPV

33700000-7 - Produkty do pielęgnacji ciała

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

18930000-7 - Worki i torby

4.5.5.)Wartość części

166600 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków czystości do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 13 pakietów, w tym

PAKIET 8 - Środki chemiczne do kuchni szpitalnej i kuchenek oddziałowych

4.5.3.)Główny kod CPV

33700000-7 - Produkty do pielęgnacji ciała

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące

4.5.5.)Wartość części

8010 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków czystości do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 13 pakietów, w tym
PAKIET 9 - Środki chemiczne do prania

4.5.3.)Główny kod CPV

33700000-7 - Produkty do pielęgnacji ciała

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące

4.5.5.)Wartość części

1600,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków czystości do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 13 pakietów, w tym :
PAKIET 10 - Maszynowe czyszczenie sprzętu higienicznego

4.5.3.)Główny kod CPV

33700000-7 - Produkty do pielęgnacji ciała

4.5.5.)Wartość części

15600 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków czystości do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 13 pakietów, w tym
PAKIET 11 - Kremy do rąk dla personelu medycznego

4.5.3.)Główny kod CPV

33700000-7 - Produkty do pielęgnacji ciała

4.5.5.)Wartość części

3300 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków czystości do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 13 pakietów, w tym
PAKIET 12 - Maszynowe czyszczenie sprzętu higienicznego

4.5.3.)Główny kod CPV

33700000-7 - Produkty do pielęgnacji ciała

4.5.5.)Wartość części

2500 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków czystości do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 13 pakietów, w tym
PAKIET 13 - Jednorazowe akcesoria do sprzątania

4.5.3.)Główny kod CPV

33700000-7 - Produkty do pielęgnacji ciała

4.5.5.)Wartość części

2500,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 2

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

33797,94 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

33797,94 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

33797,94 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

OLGA PERLIŃSKA "Przedsiębiorstwo Wielobranżowe C.E.G."

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

772 212 65 99

7.3.3)Ulica

Pryzmaty

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-226

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

33797,94 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

78966,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

129765,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

78966,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Helplast Bis Joanna Hadasik

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6351508000

7.3.3)Ulica

Gliwicka

7.3.4)Miejscowość

Orzesze

7.3.5)Kod pocztowy

43-180

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

78966,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 9)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2160,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2160,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2160,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BDS sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9462313838

7.3.3)Ulica

Garbarska

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-340

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 9)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2160,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33700000-7Produkty do pielęgnacji ciała
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
409 661 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
201 706 zł1 290 720 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 089 015 zł
Źródło próbki
CPV 33700000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
201 706 zł
Mediana
409 661 zł
Górny kwartyl
1 290 720 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Hrubieszów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 114 924 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33700000-7 (Produkty do pielęgnacji ciała). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: OLGA PERLIŃSKA "Przedsiębiorstwo Wielobranżowe C.E.G." (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.