Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
199 260 zł
Umowa zawarta
17 sierpnia 2026
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie projektanta branży konstrukcyjno-budowlanej40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej remontu i modernizacji obiektu zbiorowej ochrony zlokalizowanego w Elblągu, obręb ewidencyjny 3, w ramach zadania: (...)

Zamawiający Gmina Miasto Elbląg na Prawach Powiatu (Elbląg, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej remontu i modernizacji obiektu…”, wybierając ofertę wykonawcy Green Cities Infrastructure sp. z o.o. Wartość umowy: 199 260 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Miasto Elbląg na Prawach PowiatuElbląg, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 19 sierpnia 2026
Wartość umowy
199 260 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 czerwca 2026

    Termin ofert: 22 czerwca 2026 09:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Green Cities Infrastructure sp. z o.o. (Gdańsk), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 199 260,00 zł (umowę zawarto 17 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail