Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
4 487 459 zł
Umowa zawarta
18 sierpnia 2026
Okres realizacji
25 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi35%Zarządzanie środowiskowe5%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Utworzenie szlaku turystycznego i przyrodniczego wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie Gminy Łask

Zamawiający Gmina Łask (Łask, Łódzkie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Utworzenie szlaku turystycznego i przyrodniczego wraz z infrastrukturą towarzyszącą na…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Wartość umowy: 4 487 459 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina ŁaskŁask, Łódzkie (powiat Łaski →)opublikowano 19 sierpnia 2026
Wartość umowy
4 487 459 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy WŁODAN SP. Z O.O. (PORSZEWICE), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 4 487 459,43 zł (umowę zawarto 18 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 25 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail