Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Dostawa wyrobów medycznych - 39/PN/2024

Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o. (Słupsk, Pomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa wyrobów medycznych - 39/PN/2024”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

33 wpisów
  1. Zmiana ogłoszeniaBieżące

    19 sierpnia 2026

  2. Wykonanie umowy

    19 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Wykonanie umowy

    19 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Wykonanie umowy

    19 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wykonanie umowy

    19 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wykonanie umowy

    19 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Zmiana ogłoszenia

    20 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wykonanie umowy

    20 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wykonanie umowy

    20 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wykonanie umowy

    20 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wykonanie umowy

    20 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wykonanie umowy

    20 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wykonanie umowy

    20 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wykonanie umowy

    20 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Wykonanie umowy

    20 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Wykonanie umowy

    20 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Wykonanie umowy

    20 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Wykonanie umowy

    20 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Wykonanie umowy

    20 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Wykonanie umowy

    20 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wykonanie umowy

    20 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wykonanie umowy

    20 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wykonanie umowy

    20 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Wykonanie umowy

    20 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Wykonanie umowy

    20 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Wykonanie umowy

    02 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Wykonanie umowy

    02 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Wykonanie umowy

    02 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  31. Wykonanie umowy

    02 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  32. Wykonanie umowy

    02 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  33. Wykonanie umowy

    02 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o.

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 770901511

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Hubalczyków 1

1.4.2.)Miejscowość

Słupsk

1.4.3.)Kod pocztowy

76-200

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL636 - Słupski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@szpital.slupsk.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpital.slupsk.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00398036

2.2.)Data ogłoszenia

2026-08-19

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00397992

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV - PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.1.Data udzielenia zamówienia (zawarcia umowy) Przed zmianą

2025-06-04 Po zmianie: 2024-06-04

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

Brak kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Słupsk.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.