Zakup i dostawa wyposażenia pracowni elektrycznej i elektronicznej w Zespole Szkół w Rudniku nad Sanem w ramach projektu „Wykwalifikowani zawodowcy w Powiecie Niżańskim”
Zamawiający Powiat Niżański (Nisko, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup i dostawa wyposażenia pracowni elektrycznej i elektronicznej w Zespole Szkół w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 361 835 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=234, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,4 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie
26 maja 2026
Termin ofert: 9 czerwca 2026 11:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
02 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
18 sierpnia 2026
4 oferty2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
19 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
19 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
19 sierpnia 2026
- Wykonanie umowy
19 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Powiat Niżański |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 830409198 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Pl. Wolności 2 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Nisko |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 37-400 |
| 1.4.4.) | Województwo | podkarpackie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL824 - Tarnobrzeski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 158412700 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | gm@powiatnizanski.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.powiatnizanski.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-1e6b3a1c-48cd-492b-a62f-0b7e7a2b4acf |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00397994 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-19 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00261358 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Wykwalifikowani zawodowcy w Powiecie Niżańskim |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Zakup i dostawa wyposażenia pracowni elektrycznej i elektronicznej w Zespole Szkół w Rudniku nad Sanem w ramach projektu „Wykwalifikowani zawodowcy |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 2. Przedmiotem zamówienia jest Zakup i dostawa wyposażenia pracowni elektrycznej i elektronicznej w Zespole Szkół w Rudniku nad Sanem |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 31000000-6 - Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 31100000-7 - Elektryczne silniki, generatory i transformatory 31600000-2 - Sprzęt i aparatura elektryczna 31682210-5 - Aparatura i sprzęt sterujący 30170000-1 - Maszyny do metkowania 42660000-0 - Narzędzia do lutowania na miękko, lutowania na twardo, obróbki powierzchni oraz maszyny i urządzenia do natryskiwania na gorąco |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-07-16 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 30 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | part-AD Artur Dyrda |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 361548876 |
| 4.3.3.) | Ulica | Grzechynia 768 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Grzechynia |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 34-220 |
| 4.3.6.) | Województwo | małopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 11689,81 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00396760/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-08-14 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 11689,81 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.