Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa nowego, modyfikacja istniejącego i uzupełnienie systemu sterowania układem dystrybucji kriogenicznej PolFEL

Zamawiający Narodowe Centrum Badań Jądrowych (Otwock, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa nowego, modyfikacja istniejącego i uzupełnienie systemu sterowania układem…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Narodowe Centrum Badań JądrowychOtwock, Mazowieckie (powiat Otwocki →)opublikowano 19 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wykonanie umowyBieżące

    19 sierpnia 2026

    1 wykonawca
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Narodowe Centrum Badań Jądrowych

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001024043

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Andrzeja Sołtana 7

1.4.2.)Miejscowość

Otwock

1.4.3.)Kod pocztowy

05-400

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@ncbj.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.ncbj.gov.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3e26a583-9d9a-421d-b013-cc1a6bb8cfee

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00397860

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-19

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Nie

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie realizowane w ramach projektu PolFEL – Polski Laser na Swobodnych Elektronach, faza 1.1 , umowa dofinansowania o numerze KPOD .01.18-IW.03-0019/23, program Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności .

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa nowego, modyfikacja istniejącego i uzupełnienie systemu sterowania układem dystrybucji kriogenicznej PolFEL

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa nowego, modyfikacja istniejącego i uzupełnienie systemu sterowania układem dystrybucji kriogenicznej PolFEL

3.9.)Główny kod CPV

42961000-0 - System sterowania i kontroli

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-03

4.2.)Okres realizacji zamówienia

4 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

AURA AUTOMATICA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

022079177

4.3.3.)Ulica

Fabryczna 16

4.3.4.)Miejscowość

Wrocław

4.3.5.)Kod pocztowy

53-609

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

1198824,28 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

Dz.U. S: 54/2026 188916-2026

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-24

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

w związku z niezawinionymi przez Wykonawcę przestojami wynikającymi
z przesunięcia terminu odbiorów budowlanych i innych prac wykonywanych przez innych wykonawców, których prace
mają wpływ na prace Wykonawcy, Strony zgodnie postanawiają zmienić termin realizacji dostawy

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Dotychczasowa treść § 2 ust. 1 Umowy otrzymuje nowe, następujące brzmienie: Wykonawca zrealizuje Przedmiot
Umowy w terminie do 5 miesięcy od daty zawarcia Umowy, zgodnie z poniższymi terminami w ust. 2.
Dotychczasowa treść § 2 ust. 2 lit. c) Umowy otrzymuje nowe, następujące brzmienie: „c) Dostawa na teren NCBJ nastąpi
po „w terminie do dnia 31 lipca 2026 r.”.

5.4.6.)Wartość zmiany

0

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1198824,28 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

brak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Narodowe Centrum Badań Jądrowych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Otwock.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 42961000-0 (System sterowania i kontroli). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.