Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
504 300 zł
Umowa zawarta
19 sierpnia 2026
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 504 300 zł – 750 038 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rozbudowa i przebudowa budynku pralni Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Krzyżewie – etap II

Zamawiający Powiat Wysokomazowiecki (Wysokie Mazowieckie, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa i przebudowa budynku pralni Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w…”, wybierając ofertę wykonawcy RBEST Sp. z o.o. Wartość umowy: 504 300 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
504 300 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy RBEST Sp. z o.o. (Wasilków), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 504 300,00 zł (umowę zawarto 19 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 504 300,00 zł do 750 037,90 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Wysokomazowiecki

1.3.)Oddział zamawiającego

Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 450670137

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Powiatowa 1

1.5.2.)Miejscowość

Wysokie Mazowieckie

1.5.3.)Kod pocztowy

18-200

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.5.7.)Numer telefonu

862752417

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

powiat@wysokomazowiecki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wysokomazowiecki.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-88cd058d-0f09-43d5-ba7f-99afe61e625c

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Rozbudowa i przebudowa budynku pralni Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Krzyżewie – etap II

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-88cd058d-0f09-43d5-ba7f-99afe61e625c

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00397851

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00016537/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 Rozbudowa i przebudowa budynku pralni Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Krzyżewie – etap II

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00317645

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OR.272.12.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

453871,27 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest rozbudowa i przebudowa budynku pralni Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Krzyżewie – etap II. Budynek został w I etapie rozbudowany. Wykonano stan surowy zamknięty z elewacją i zewnętrzną doziemną instalacją kanalizacyjną oraz utwardzono teren wokół budynku.
Teren planowanej inwestycji położony jest na dz. ew. 1081/2 oraz dz. ew. 1081/2 , obr. 0024 Krzyżewo Krzyżewo 30, 18-218 Krzyżewo, gm. Sokoły, powiat wysokomazowiecki, woj. podlaskie.

Założenia szczegółowe przedmiotu zamówienia:
 Przebudowa ścian wew. części istniejącej pralni wraz z dociepleniem dachu,
 Wykonanie posadzek wraz z ułożeniem okładzin podłogowych,
 Stolarka drzwiowa wewnętrzna,
 Tynkowanie oraz roboty wykończeniowe ścian i sufitów,
 Wykonanie instalacji wewnętrznych: elektryczne, sanitarne, wodno-kanalizacyjne, c.o., wentylacji mechanicznej,
 Wyposażenie sanitariatów dla osób niepełnosprawnych.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym zakres robót/prac do wykonania zawierają dokumentacja techniczna, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, stanowiące elementy niniejszego SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

504300 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

750037,90 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

504300 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

RBEST Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9662175217

7.3.3)Ulica

Nadawki 1B/29

7.3.4)Miejscowość

Wasilków

7.3.5)Kod pocztowy

16-010

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

instalacje elektryczne - nieznany

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

504300 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Wysokomazowiecki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wysokie Mazowieckie.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 504 300 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: RBEST Sp. z o.o. (Wasilków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.