Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
374 000 zł
Umowa zawarta
18 sierpnia 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 374 000 zł – 730 620 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa zewnętrznej windy przy budynku handlowo-usługowym na potrzeby istniejącej biblioteki publicznej w miejscowości Kozienice

Zamawiający Gmina Kozienice (Kozienice, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa zewnętrznej windy przy budynku handlowo-usługowym na potrzeby istniejącej…”, wybierając ofertę wykonawcy LIFT ENGINEERING SP. Z O.O. Wartość umowy: 374 000 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina KozieniceKozienice, Mazowieckie (powiat Kozienicki →)opublikowano 19 sierpnia 2026
Wartość umowy
374 000 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    25 czerwca 2026

    Termin ofert: 13 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 sierpnia 2026

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy LIFT ENGINEERING SP. Z O.O. (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 374 000,00 zł (umowę zawarto 18 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 374 000,00 zł do 730 620,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail