Dostawa kortykosterydów do użytku ogólnoustrojowego, spirytusu, produktów leczniczych dla krwi oraz organów krwiotwórczych, produktów farmaceutycznych, środków (...) w podziale na 25 części.
Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej (Biała Podlaska, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa kortykosterydów do użytku ogólnoustrojowego, spirytusu, produktów leczniczych dla…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 105 694 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1571, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisówOgłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000676708 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Terebelska 57-65 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Biała Podlaska |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 21-500 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubelskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL811 - Bialski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zam.publ@szpitalbp.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.szpitalbp.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-649942f1-6bdc-4b74-8f44-83287f3d4b43 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00397717 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-19 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 168740-2026 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa kortykosterydów do użytku ogólnoustrojowego, spirytusu, produktów leczniczych dla krwi oraz organów krwiotwórczych, produktów farmaceutycznych, środków (...) w podziale na 25 części. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | poz.1 Levofloxacinum roztwór do infuzji 5mg/ml, 50ml - 12 op. x 10 szt. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33651100-9 - Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | poz.1 Koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji do uzupełniania podstawowego zapotrzebowania na pierwiastki śladowe u wcześniaków, noworodków, oraz dzieci wymagających żywienia dożylnego inj. 10 ml x 10 fiol. - 40 op. x20 amp. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33692200-9 - Produkty do żywienia pozajelitowego |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | poz.1 Rocuronii bromidum roztwór do wstrzykiwań 50mg/5ml- 250 op. x 10 fiol. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33632000-9 - Produkty lecznicze dla układu mięśniowo-szkieletowego |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | poz. 1 Emulsja do infuzji 200mg/ml zawierająca olej sojowy, triglicerydy, olej z oliwek oczyszczony, olej rybny bogaty w omega-3 inj. , 100ml - 30 op. x 10 but. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33692200-9 - Produkty do żywienia pozajelitowego |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-05-25 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2026-05-25 do 2026-08-18 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5212935353 |
| 4.3.3.) | Ulica | Aleje Jerozolimskie 134 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Warszawa |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 02-305 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 70340,40 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 418214-2026 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-08-18 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 10708,20 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).