Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W przedmiotowym postępowaniu w terminie wyznaczonym na składanie ofert, nie wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie w oparciu o art. 255 pkt 1 ustawy Pzp

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

REMONT POMIESZCZEŃ PIWNICZNYCH W BUDYNKU NR 29 W KOMPLEKSIE WOJSKOWYM PRZY UL. DWERNICKIEGO 1 W BYDGOSZCZY

Zamawiający 11 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) opublikował wynik postępowania „REMONT POMIESZCZEŃ PIWNICZNYCH W BUDYNKU NR 29 W KOMPLEKSIE WOJSKOWYM PRZY UL.…”.

Zamawiający: 11 Wojskowy Oddział GospodarczyBydgoszcz, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 19 sierpnia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 328 566 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W przedmiotowym postępowaniu w terminie wyznaczonym na składanie ofert, nie wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie w oparciu o art. 255 pkt 1 ustawy Pzp. Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

11 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

1.3.)Oddział zamawiającego

11 WOG

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 341260412

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Gdańska 147

1.5.2.)Miejscowość

Bydgoszcz

1.5.3.)Kod pocztowy

85-674

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

11wog.szpub@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.11wog.wp.mil.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1350470

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

REMONT POMIESZCZEŃ PIWNICZNYCH W BUDYNKU NR 29 W KOMPLEKSIE WOJSKOWYM PRZY UL. DWERNICKIEGO 1 W BYDGOSZCZY

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3e0e85d2-2071-4793-a16f-7b5045622df1

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00397632

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00043580/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.15 Remont pomieszczeń piwnicznych w budynku nr 29 w kompleksie wojskowym przy ul. Dwernickiego 1 w Bydgoszczy

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00372721

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

29/ZP/RB/INFR/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Remont pomieszczeń piwnicznych w budynku
nr 29 w kompleksie wojskowym przy ul. Dwernickiego 1 w Bydgoszczy
Rodzaj zamówienia: ROBOTA BUDOWLANA
Główny przedmiot zamówienia:
CPV – 45400000 - 1 (roboty ogólnobudowlane - wykończeniowe)
NR SPRAWY: 29/ZP/RB/INFR/2026
Zakres wszystkich prac i wymagań został szczegółowo opisany w załączniku
nr 4 (A,B,C) do SWZ (STWIORB branży budowlanej, elektrycznej i sanitarnej)
oraz załączniku nr 5 (A,B,C) do SWZ (Przedmiar- branży budowlanej, elektrycznej, sanitarnej), a także załączniku nr 6 do SWZ (OPZ/zakres robót).

4.5.3.)Główny kod CPV

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W przedmiotowym postępowaniu w terminie wyznaczonym na składanie ofert, nie wpłynęła żadna oferta.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie w oparciu
o art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obi…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
328 566 zł
Próbka: 34 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
206 000 zł626 758 zł
Rozstęp międzykwartylowy
420 758 zł
Źródło próbki
CPV 45400000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
206 000 zł
Mediana
328 566 zł
Górny kwartyl
626 758 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

11 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bydgoszcz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45400000-1 (Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.