Wynik częściowy: umowy w 1 z 4 części, 3 bez rozstrzygnięcia4 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przygotowanie i dostarczenie pakietu powitalnego uczestnika na potrzeby konferencji KGK2026 (Space Resources Conference) w dniach 3-4 września 2026r. dla max 250 osób
    4 oferty
  2. Bez rozstrzygnięcia
    Część 2Przygotowanie dostarczenie pakietu uczestnika na potrzeby konferencji Language and International Intelligibility in English-Medium Education w Krakowie w dniu 07.09.2026r. dla max 50 szt. pakietów
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  3. Bez rozstrzygnięcia
    Część 3Przygotowanie i dostarczenie pakietu uczestnika na potrzeby jesiennej szkoły 2026 w Krakowie w dniach 16-20 listopada 2026r. dla max 50 osób
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  4. Bez rozstrzygnięcia
    Część 4Zaprojektowanie, wykonanie i dostarczenie materiałów promocyjnych dla projektu NAWA UNIVERSEH Open
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji40%Cena100%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przygotowanie i dostarczenie pakietu powitalnego uczestnika na potrzeby konferencji KGK2026 (Space Resources Conference) w dniach 3-4 września 2026r. dla max 250 osób

Zamawiający Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Przygotowanie i dostarczenie pakietu powitalnego uczestnika na potrzeby konferencji…”, wybierając ofertę wykonawcy Gamma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Złożono 4 oferty.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 1 wybrano wykonawcę, 3 pozostają bez rozstrzygnięcia w tym ogłoszeniu.

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001577

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Al. Mickiewicza 30

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

30-059

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@agh.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.dzp.agh.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.dzp.agh.edu.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przygotowanie i dostarczenie pakietu powitalnego uczestnika na potrzeby konferencji KGK2026 (Space Resources Conference) w dniach 3-4 września 2026r. dla max 250 osób

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-22fcb49b-7eb4-494e-b9ff-6ee2575ff1fa

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00397447

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

konferencja nr 1 - materiały KGK2026 projekt NAWA UNIVERSEH Plus Wsparcie Uniwersytetów Europejskich 2024 - PS 640930-00001-P02 - umowa BPI/WUE/2024/1/00007

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00183448

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

KC-DE-zp.25.116.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

13194,40 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

3895,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przygotowanie i dostarczenie pakietu powitalnego uczestnika na potrzeby konferencji KGK2026 (Space Resources Conference) w dniach 3-4 września 2026r. dla max 250 osób

4.5.3.)Główny kod CPV

22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.5.)Wartość części

4790,85 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przygotowanie dostarczenie pakietu uczestnika na potrzeby konferencji Language and International Intelligibility in English-Medium Education w Krakowie w dniu 07.09.2026r. dla max 50 szt. pakietów

4.5.3.)Główny kod CPV

22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.5.)Wartość części

461,87 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przygotowanie i dostarczenie pakietu uczestnika na potrzeby jesiennej szkoły 2026 w Krakowie w dniach 16-20 listopada 2026r. dla max 50 osób

4.5.3.)Główny kod CPV

22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.5.)Wartość części

1006,14 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zaprojektowanie, wykonanie i dostarczenie materiałów promocyjnych dla projektu NAWA UNIVERSEH Open

4.5.3.)Główny kod CPV

22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.5.)Wartość części

659,29 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zaprojektowanie, wykonanie i dostarczenie materiałów promocyjnych dla projektu Projekt Space Ready

4.5.3.)Główny kod CPV

22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.5.)Wartość części

3376,97 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

4790,85 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

12300,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

4790,85 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Gamma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8722203952

7.3.3)Ulica

Przeryty Bór 52

7.3.4)Miejscowość

Stara Jastrząbka

7.3.5)Kod pocztowy

39-216

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

4790,85 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

8 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

22462000-6Materiały reklamowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 22462000-6 (Materiały reklamowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.