DOSTAWA WYROBÓW GARMAŻERYJNYCH CHŁODZONYCH
Zamawiający Wojskowa Akademia Techniczna (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „DOSTAWA WYROBÓW GARMAŻERYJNYCH CHŁODZONYCH”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1389, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
17 kwietnia 2025
Termin ofert: 25 kwietnia 2025 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
16 czerwca 2025
5 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
19 sierpnia 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Wojskowa Akademia Techniczna |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 012122900 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Warszawa |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 00-908 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL911 - Miasto Warszawa |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | DZP@WAT.EDU.PL |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.wat.edu.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-96dedcf4-fe25-4c77-bf62-8e47675e5ed9 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00397384 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-19 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00196881 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | DOSTAWA WYROBÓW GARMAŻERYJNYCH CHŁODZONYCH |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest Dostawa wyrobów garmażeryjnych chłodzonych. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 15894300-4 - Dania gotowe |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-06-09 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 12 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Hurt Detal Artykuły Spożywczo Rolne Anna Siekierko |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7221027136 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Szpitalna 24 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Wysokie Mazowieckie |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 18-200 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 799967,91 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00279266/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-07-31 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 2 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 2 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Zmiana do umowy wprowadzona Aneksem nr 1 z dnia 19.05.2026 r. w zakresie zmiany terminu wykonania umowy do czasu wykorzystania kwoty określonej w §2 ust.1. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Zgodnie z Aneksem nr 1 z dnia 19.05.2026 r. na podstawie art. 455 ust.2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r., poz.793 z późn. zm.) w zakresie zmiany terminu wykonania umowy do czasu wykorzystania kwoty określonej w § 2 ust.1 przedłużając termin do dnia 31.07.2026 r. (w związku z niewykorzystaniem w okresie trwania umowy, kwoty stanowiącej wartość przedmiotu umowy na podstawie § 3 ust. 2 pkt.1). |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 2 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 2 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Zmiana do umowy wprowadzona Aneksem nr 2 z dnia 22.07.2026 r w zakresie zmiany wartości przedmiotu zamówienia. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Zgodnie z Aneksem nr 2 z dnia 22.07.2026 r. , w związku z wystąpieniem Zamawiającego na podstawie art. 455 ust.2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r., poz.793 z późn. zm.) w umowie wprowadzono zmianę wartości przedmiotu zamówienia o której mowa w § 2 ust.1 umowy o kwotę netto 76 159,80 zł po doliczeniu podatku VAT w wysokości 3 807,99 zł, brutto 79 967,79 zł. Wartość przedmiotu zamówienia po zmianie wynosi: netto 838 034,00 zł po doliczeniu podatku VAT w wysokości 41 901,70 zł, brutto 879 935,70 zł. |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 79967,79 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 807473,18 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →