Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
168 358 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    115 870 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    52 489 zł
    6 ofert
Oferty w postępowaniu
11 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa odzieży ochronnej z podziałem na części

Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. (Chełm, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa odzieży ochronnej z podziałem na części”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Krawiecki Anna. Łączna wartość umów: 168 358 zł. Złożono 11 ofert.

Łączna wartość umów
168 358 zł
Liczba ofert
11 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Zakład Krawiecki Anna za łącznie 168 358,22 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 11 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 110052871

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Wołyńska 57

1.5.2.)Miejscowość

Chełm

1.5.3.)Kod pocztowy

22-100

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.)Numer telefonu

82 563-14-61 do 63

1.5.8.)Numer faksu

82 563-04-50

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

mpgk@mpgkchelm.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://mpgkchelm.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://mpgk-chelm.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Przedsiębiorstwo komunalne

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Usługi komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa odzieży ochronnej z podziałem na części

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4ed2130f-28df-4809-8bd3-ec9f0cfbdff5

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00397295

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00314479

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/16/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

143892,53 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odzieży ochronnej letniej zgodnej z opisem przedmiotu zawartym w załączniku nr 2 do SWZ oraz ilościami zawartymi w załączniku nr 2a;
2. W zakresie w części I Zamawiający dopuszcza możliwość wzajemnej zamiany ilościowej w ramach wymienionego w załączniku nr 2a do SWZ asortymentu, do wartości złożonej przez Wykonawcę oferty.
2.1.Zamawiający zastrzega sobie prawo składania zamówień i realizacji przedmiotu zamówienia w zależności od potrzeb, tym samym ma prawo ograniczania ilości przedmiotu zamówienia, co może spowodować zmniejszenie wartości dostaw – dotyczy części I.
2.2.Przewidywane ilości odzieży dla poszczególnych rozmiarów wskazane w załączniku nr 2a do SWZ mają charakter wyłącznie informacyjny dla Wykonawcy.
2.3.Poglądowe zdjęcia dla ubrań z poz. 14, 15, 16 i 17 załącznika nr 2a do SWZ znajdują się w załączniku nr 6 do SWZ.
3.Zamawiający gwarantuje realizację 50 % wartości umowy – dotyczy części I.
4.Wykonawca zobowiązuje się do realizacji przedmiotu zamówienia zgodnie z rozmiarami zapotrzebowanymi przez Zamawiającego określonych każdorazowo w poszczególnych zamówieniach.
5. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do Magazynu MPGK zlokalizowanego przy ul. Bieławin 5, 22-100 Chełm w dni robocze (tj. od poniedziałku do piątku) w godzinach od 7.00 do 14.30.
6.Dostawa powinna odbywać się staraniem, na koszt i ryzyko Wykonawcy pojazdem przystosowanym do rozładunku.
7.Wykonawca zobowiązuje się wykonać logo MPGK techniką sitodruku zgodnie z pozycjami zawartymi w załączniku nr 2a. Wzór logo o wymiarach 23 cm x 10 cm (+/- 2 cm) stanowi załącznik nr 6.
8.Szczegółowe warunki realizacji określono w załączniku nr 4 do SWZ.
9.Oferta powinna uwzględniać wycenę wszystkich usług towarzyszących, związanych pośrednio z przedmiotem postępowania, np.: transport do miejsca dostawy, który powinien zostać doliczony do przedmiotu zamówienia.
10.Koszty opakowania, transportu, wymiany, rozładunku a także podatki, w tym podatek od towarów i usług zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa obciążają Wykonawcę.

4.5.3.)Główny kod CPV

35113400-3 - Odzież ochronna i zabezpieczająca

4.5.5.)Wartość części

103962,60 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odzieży ochronnej pozostałej zgodnej z opisem przedmiotu zawartym w załączniku nr 3 do SWZ oraz ilościami zawartymi w załączniku nr 3a.
2. W zakresie części II Zamawiający dopuszcza możliwość wzajemnej zamiany ilościowej w ramach wymienionego w załączniku nr 3a do SWZ asortymentu, do wartości złożonej przez Wykonawcę oferty.
2.1.Zamawiający zastrzega sobie prawo składania zamówień i realizacji przedmiotu zamówienia w zależności od potrzeb, tym samym ma prawo ograniczania ilości przedmiotu zamówienia, co może spowodować zmniejszenie wartości dostaw – dotyczy części II.
2.2.Przewidywane ilości odzieży dla poszczególnych rozmiarów wskazane w załączniku nr 3a do SWZ mają charakter wyłącznie informacyjny dla Wykonawcy.
3.Zamawiający gwarantuje realizację 50 % wartości umowy – dotyczy części II.
4.Wykonawca zobowiązuje się do realizacji przedmiotu zamówienia zgodnie z rozmiarami zapotrzebowanymi przez Zamawiającego określonych każdorazowo w poszczególnych zamówieniach.
5. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do Magazynu MPGK zlokalizowanego przy ul. Bieławin 5, 22-100 Chełm w dni robocze (tj. od poniedziałku do piątku) w godzinach od 7.00 do 14.30.
6.Dostawa powinna odbywać się staraniem, na koszt i ryzyko Wykonawcy pojazdem przystosowanym do rozładunku.
7.Wykonawca zobowiązuje się wykonać logo MPGK techniką sitodruku zgodnie z pozycjami zawartymi w załączniku nr 3a. Wzór logo o wymiarach 23 cm x 10 cm (+/- 2 cm) stanowi załącznik nr 6.
8.Szczegółowe warunki realizacji określono w załączniku nr 4 do SWZ.
9.Oferta powinna uwzględniać wycenę wszystkich usług towarzyszących, związanych pośrednio z przedmiotem postępowania, np.: transport do miejsca dostawy, który powinien zostać doliczony do przedmiotu zamówienia.
10.Koszty opakowania, transportu, wymiany, rozładunku a także podatki, w tym podatek od towarów i usług zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa obciążają Wykonawcę.

4.5.3.)Główny kod CPV

35113400-3 - Odzież ochronna i zabezpieczająca

4.5.5.)Wartość części

39929,93 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

115869,69 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

134700,99 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

115869,69 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Krawiecki Anna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5680003921

7.3.3)Ulica

Przewodowo-Poduchowne 22

7.3.4)Miejscowość

Gzy

7.3.5)Kod pocztowy

06-126

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

115869,69 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

52488,53 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

63800,74 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

52488,53 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Krawiecki ANNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5680003921

7.3.3)Ulica

Przewodowo-Poduchowne 22

7.3.4)Miejscowość

Gzy

7.3.5)Kod pocztowy

06-126

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

52488,53 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Chełm.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 168 358 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 35113400-3 (Odzież ochronna i zabezpieczająca). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Krawiecki Anna (Gzy). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.