Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: WIBA Adrian Bochacki, Agnieszka Bochacka

Wartość umowy
1 051 651 zł
Umowa zawarta
5 sierpnia 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na wykonane roboty budowlane40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja kuchni wraz z jadalnią i pracownią kucharską w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Myślenicach.

Zamawiający Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Myślenicach (Myślenice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja kuchni wraz z jadalnią i pracownią kucharską w Specjalnym Ośrodku…”, wybierając ofertę wykonawcy Wiba Bochaccy s.c. Wartość umowy: 1 051 651 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
1 051 651 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Wiba Bochaccy s.c. (Myślenice), wspólnie z: WIBA Adrian Bochacki, Agnieszka Bochacka.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 051 650,63 zł (umowę zawarto 5 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Myślenicach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000707509

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

3-go Maja 97b

1.5.2.)Miejscowość

Myślenice

1.5.3.)Kod pocztowy

32-400

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.7.)Numer telefonu

(12) 272-13-04

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@soswmyslenice.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.soswmyslenice.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8757e56b-5bb5-4a29-b11b-98f3f8f8f489

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja kuchni wraz z jadalnią i pracownią kucharską w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Myślenicach.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8757e56b-5bb5-4a29-b11b-98f3f8f8f489

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00396882

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00043193/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Modernizacja kuchni wraz z jadalnią i pracownią kucharską w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Myślenicach

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00312271

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SOSW.260.1.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

864859,73 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

755101,64 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

Modernizacja kuchni wraz z jadalnią i pracownią kucharską w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Myślenicach. 2. Przedmiot umowy swoim zakresem obejmuje przede wszystkim: 1) Roboty budowlane: - remont pracowni gospodarstwa domowego z zapleczem i przedsionkiem - likwidacja wewnętrznej klatki schodowej z wykonaniem szybu windowego - jadalnia z pochylnią - roboty remontowe kuchni z zapleczem - schody zewnętrzne z zadaszeniem i murem oporowym 2) Instalacje elektryczne: - tablice elektryczne TTK i TP02 - oprawy oświetleniowe - montaż dwóch certyfikowanych Przeciwpożarowych Wyłączników Prądu (PWP) na elewacji budynku (dla dwóch liczników) 3) Instalacje wod-kan-co, wentylacja, klimatyzacja - instalacje wod-kan-co - wentylacja mechaniczna wywiewna W1, W2, W3 - wentylator dachowy z pozostałymi robotami - klimatyzacja UWAGA: Pozostałe obowiązki wykonawcy oraz zakres prac określa Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 14 do SWZ wraz z pozostałymi dokumentami technicznymi o jakich mowa w ust. 3 poniżej. 3. Opis przedmiotu zamówienia określają następujące dokumenty techniczne (dokumentacja techniczna: 1) pozwolenie na budowę, odstępstwa, ekspertyza techniczna warunków ochrony przeciwpożarowe na potrzeby zmiany sposobu użytkowania pomieszczeń) - Załącznik nr 10 do SWZ; 2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót - Załącznik nr 11 do SWZ; 3) przedmiar robót - Załącznik nr 12 do SWZ; 4) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 13 do SWZ; 5) projekt wykonawczy - Załącznik nr 14 do SWZ 6) projekt architektoniczno – budowlany - Załącznik nr 15 do SWZ 7) projekt techniczny - Załącznik nr 16 do SWZ 8) rysunek PWP (poglądowy) - Załącznik nr 17 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

45214230-1 - Roboty budowlane w zakresie szkół specjalnych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

42416100-6 - Windy

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45410000-4 - Tynkowanie

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45431000-7 - Kładzenie płytek

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45442100-8 - Roboty malarskie

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1051650,63 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1051650,63 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1051650,63 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Wiba Bochaccy s.c.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: WIBA Adrian Bochacki, Agnieszka Bochacka

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6810002502

7.3.3)Ulica

Gałczyńskiego 7

7.3.4)Miejscowość

Myślenice

7.3.5)Kod pocztowy

32-400

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1051650,63 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Myślenicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Myślenice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 051 651 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45214230-1 (Roboty budowlane w zakresie szkół specjalnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Wiba Bochaccy s.c. (Myślenice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.