ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Sukcesywna dostawa ryb i przetworów rybnych przez okres 12 miesięcy dla jednostek Centrum Usług Logistycznych. 7 części

Zamawiający Centrum Usług Logistycznych (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Sukcesywna dostawa ryb i przetworów rybnych przez okres 12 miesięcy dla jednostek Centrum…”. Termin składania ofert minął 26 sierpnia 2026, 12:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Centrum Usług LogistycznychWarszawa, Mazowieckieopublikowano 18 sierpnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
26 sierpnia 2026, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    18 sierpnia 2026

    Termin ofert: 26 sierpnia 2026 12:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa ryb i przetworów rybnych dla jednostek Centrum Usług Logistycznych w 7 częściach: Zakopane, Świnoujście i Jurata.

  • 2

    ZakresWykonawca musi wykazać co najmniej 2 dostawy ryb oraz przetworów rybnych z ostatnich 3 lat, każda o wartości co najmniej 10 000 zł, a także posiadać decyzję albo zaświadczenie Państwowej Inspekcji Sanitarnej dla zakładu.

  • 3

    ZakresDla każdej części zamówienie trwa 12 miesięcy, można składać oferty na wszystkie części, a zamawiający nie ogranicza liczby części możliwych do udzielenia jednemu wykonawcy.

  • 4

    Zakresczęści 1, 2 i 3 zamawiający przewiduje opcję zwiększenia ilości towaru o maksymalnie 30% w stosunku do ilości z oferty, bez zmiany umowy.

Kontekst Atlasu

  • Ten zamawiający unieważnia częściej niż inni: 39% jego postępowań z ostatnich 3 lat nie zakończyło się wyborem wykonawcy (w kraju: 14%).
  • Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 1,2 oferty na postępowanie przy 103 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 41% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi zamawiający centralny

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centrum Usług Logistycznych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 142732546

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Słoneczna 37

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-789

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

magdalena.suchocka@cul.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://cul.com.pl/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność

obiekty wypoczynkowe, hotele, lotnisko, bursy

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa ryb i przetworów rybnych przez okres 12 miesięcy
dla jednostek Centrum Usług Logistycznych. 7 części

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d6efc40e-b72c-47ce-bb28-196ea8da8a98

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00396876

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00119886/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

2.2.3 Dostawa ryb przetworzonych i konserwowych

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/create/proceeding/step1/1360837/0/0/0/1

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https: //platformazakupowa.pl/

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Zamawiający zgodnie z art 67 ustawy
Pzp określa niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające korzystanie ze środków komunikacji elektronicznej
wykorzystywanych w Postępowaniu:
1) Komputer klasy PC z zainstalowanym systemem operacyjnym Microsoft Windows/Windows7/Windows8/Windows10/Windows11
2) Przeglądarka Firefox lub Chrome (w wersji wpsieranej przez producenta i zaktualizowanej) pozwalająca na przyjmowanie przez
użytkownika sesyjnych plików cookie oraz obsługująca szyfrowanie TLS 1.2. i wyżej;
3) Zainstalowane na komputerze środowisko uruchomieniowe JAVA 32bit w wersji 1.8.0. _191 lub nowszej pozwalające na
przyjmowanie przez użytkownika sesyjnych plików cookie oraz obsługująca szyfrowanie;
4) Podłączenie do internetu: min. 512 Kb/sd na komputer (zalecane szerokopasmowe łącze internetowe)
2. Oferta musi być sporządzona w języku poslkim, w postaci elektronicznej w formacie danych: .pdf,.doc,docx,rtf,xps,.odt i opatrzona
kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

25/WA/TP/2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

7

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa ryb dla jednostek Centrum Usług Logistycznych - Zakopane

4.2.6.)Główny kod CPV

15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zamawiający ma prawo zwiększyć ilość zamawianego towaru i wydłużyć czas umowy w graniach środków z budżetu przewidzianego na realizację umowy tj. zamówienia podstawowe + prawo opcji.
Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia ilości zamawianych towarów o maksymalnie 30% w stosunku do ilości określonej w Ofercie.
O uruchomieniu opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę oświadczeniem złożonym telefonicznie, faksem, drogą elektroniczną lub pisemnie na adres wskazany w § 10 ust. 3 umowy.
. Realizacja zakresu zamówienia objętego opcją nie powoduje zmiany umowy.
. Opcja ma charakter fakultatywny, co oznacza, iż w razie nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o wykonanie tego zakresu zamówienia. Brak złożenia przez Zamawiającego oświadczenia wyraźnie wyrażającego jego wolę w tym zakresie, powoduje, że Wykonawca zwolniony jest z wykonania zamówienia opcjonalnego.
Podstawą do ustalenia wynagrodzenia Wykonawcy za dostawy zlecone w ramach opcji będą ceny jednostkowe wskazane w Ofercie oraz rzeczywiste ilości dostaw zrealizowanych w ramach opcji.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa ryb dla jednostek Centrum Usług Logistycznych -Świnoujście

4.2.6.)Główny kod CPV

15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zamawiający ma prawo zwiększyć ilość zamawianego towaru i wydłużyć czas umowy w graniach środków z budżetu przewidzianego na realizację umowy tj. zamówienia podstawowe + prawo opcji.
Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia ilości zamawianych towarów o maksymalnie 30% w stosunku do ilości określonej w Ofercie.
O uruchomieniu opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę oświadczeniem złożonym telefonicznie, faksem, drogą elektroniczną lub pisemnie na adres wskazany w § 10 ust. 3 umowy.
. Realizacja zakresu zamówienia objętego opcją nie powoduje zmiany umowy.
. Opcja ma charakter fakultatywny, co oznacza, iż w razie nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o wykonanie tego zakresu zamówienia. Brak złożenia przez Zamawiającego oświadczenia wyraźnie wyrażającego jego wolę w tym zakresie, powoduje, że Wykonawca zwolniony jest z wykonania zamówienia opcjonalnego.
Podstawą do ustalenia wynagrodzenia Wykonawcy za dostawy zlecone w ramach opcji będą ceny jednostkowe wskazane w Ofercie oraz rzeczywiste ilości dostaw zrealizowanych w ramach opcji.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa ryb dla jednostek Centrum Usług Logistycznych -Jurata

4.2.6.)Główny kod CPV

15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zamawiający ma prawo zwiększyć ilość zamawianego towaru i wydłużyć czas umowy w graniach środków z budżetu przewidzianego na realizację umowy tj. zamówienia podstawowe + prawo opcji.
Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia ilości zamawianych towarów o maksymalnie 30% w stosunku do ilości określonej w Ofercie.
O uruchomieniu opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę oświadczeniem złożonym telefonicznie, faksem, drogą elektroniczną lub pisemnie na adres wskazany w § 10 ust. 3 umowy.
. Realizacja zakresu zamówienia objętego opcją nie powoduje zmiany umowy.
. Opcja ma charakter fakultatywny, co oznacza, iż w razie nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o wykonanie tego zakresu zamówienia. Brak złożenia przez Zamawiającego oświadczenia wyraźnie wyrażającego jego wolę w tym zakresie, powoduje, że Wykonawca zwolniony jest z wykonania zamówienia opcjonalnego.
Podstawą do ustalenia wynagrodzenia Wykonawcy za dostawy zlecone w ramach opcji będą ceny jednostkowe wskazane w Ofercie oraz rzeczywiste ilości dostaw zrealizowanych w ramach opcji.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa ryb dla jednostek Centrum Usług Logistycznych -Szklarska Poręba

4.2.6.)Główny kod CPV

15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zamawiający ma prawo zwiększyć ilość zamawianego towaru i wydłużyć czas umowy w graniach środków z budżetu przewidzianego na realizację umowy tj. zamówienia podstawowe + prawo opcji.
Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia ilości zamawianych towarów o maksymalnie 30% w stosunku do ilości określonej w Ofercie.
O uruchomieniu opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę oświadczeniem złożonym telefonicznie, faksem, drogą elektroniczną lub pisemnie na adres wskazany w § 10 ust. 3 umowy.
. Realizacja zakresu zamówienia objętego opcją nie powoduje zmiany umowy.
. Opcja ma charakter fakultatywny, co oznacza, iż w razie nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o wykonanie tego zakresu zamówienia. Brak złożenia przez Zamawiającego oświadczenia wyraźnie wyrażającego jego wolę w tym zakresie, powoduje, że Wykonawca zwolniony jest z wykonania zamówienia opcjonalnego.
Podstawą do ustalenia wynagrodzenia Wykonawcy za dostawy zlecone w ramach opcji będą ceny jednostkowe wskazane w Ofercie oraz rzeczywiste ilości dostaw zrealizowanych w ramach opcji.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa ryb dla jednostek Centrum Usług Logistycznych -Międzyzdroje i Dziwnów

4.2.6.)Główny kod CPV

15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zamawiający ma prawo zwiększyć ilość zamawianego towaru i wydłużyć czas umowy w graniach środków z budżetu przewidzianego na realizację umowy tj. zamówienia podstawowe + prawo opcji.
Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia ilości zamawianych towarów o maksymalnie 30% w stosunku do ilości określonej w Ofercie.
O uruchomieniu opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę oświadczeniem złożonym telefonicznie, faksem, drogą elektroniczną lub pisemnie na adres wskazany w § 10 ust. 3 umowy.
. Realizacja zakresu zamówienia objętego opcją nie powoduje zmiany umowy.
. Opcja ma charakter fakultatywny, co oznacza, iż w razie nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o wykonanie tego zakresu zamówienia. Brak złożenia przez Zamawiającego oświadczenia wyraźnie wyrażającego jego wolę w tym zakresie, powoduje, że Wykonawca zwolniony jest z wykonania zamówienia opcjonalnego.
Podstawą do ustalenia wynagrodzenia Wykonawcy za dostawy zlecone w ramach opcji będą ceny jednostkowe wskazane w Ofercie oraz rzeczywiste ilości dostaw zrealizowanych w ramach opcji.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa ryb dla jednostek Centrum Usług Logistycznych -Warszawa

4.2.6.)Główny kod CPV

15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zamawiający ma prawo zwiększyć ilość zamawianego towaru i wydłużyć czas umowy w graniach środków z budżetu przewidzianego na realizację umowy tj. zamówienia podstawowe + prawo opcji.
Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia ilości zamawianych towarów o maksymalnie 30% w stosunku do ilości określonej w Ofercie.
O uruchomieniu opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę oświadczeniem złożonym telefonicznie, faksem, drogą elektroniczną lub pisemnie na adres wskazany w § 10 ust. 3 umowy.
. Realizacja zakresu zamówienia objętego opcją nie powoduje zmiany umowy.
. Opcja ma charakter fakultatywny, co oznacza, iż w razie nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o wykonanie tego zakresu zamówienia. Brak złożenia przez Zamawiającego oświadczenia wyraźnie wyrażającego jego wolę w tym zakresie, powoduje, że Wykonawca zwolniony jest z wykonania zamówienia opcjonalnego.
Podstawą do ustalenia wynagrodzenia Wykonawcy za dostawy zlecone w ramach opcji będą ceny jednostkowe wskazane w Ofercie oraz rzeczywiste ilości dostaw zrealizowanych w ramach opcji.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa ryb dla jednostek Centrum Usług Logistycznych -Polańczyk

4.2.6.)Główny kod CPV

15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zamawiający ma prawo zwiększyć ilość zamawianego towaru i wydłużyć czas umowy w graniach środków z budżetu przewidzianego na realizację umowy tj. zamówienia podstawowe + prawo opcji.
Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia ilości zamawianych towarów o maksymalnie 30% w stosunku do ilości określonej w Ofercie.
O uruchomieniu opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę oświadczeniem złożonym telefonicznie, faksem, drogą elektroniczną lub pisemnie na adres wskazany w § 10 ust. 3 umowy.
. Realizacja zakresu zamówienia objętego opcją nie powoduje zmiany umowy.
. Opcja ma charakter fakultatywny, co oznacza, iż w razie nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o wykonanie tego zakresu zamówienia. Brak złożenia przez Zamawiającego oświadczenia wyraźnie wyrażającego jego wolę w tym zakresie, powoduje, że Wykonawca zwolniony jest z wykonania zamówienia opcjonalnego.
Podstawą do ustalenia wynagrodzenia Wykonawcy za dostawy zlecone w ramach opcji będą ceny jednostkowe wskazane w Ofercie oraz rzeczywiste ilości dostaw zrealizowanych w ramach opcji.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit b

Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit c

Art. 109 ust. 1 pkt 3

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 6

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 9

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

1. W postępowaniu mogą brać udział Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu oraz zgodnie z art. 112 ust. 2 ustawy Pzp spełniają warunki udziału w postępowaniu określone przez Zamawiającego w ogłoszeniu o zamówieniu i niniejszej SWZ:
1) dotyczące zdolności do występowania w obrocie gospodarczym. Zamawiający nie stawia wymagań w tym zakresie.
2) dotyczące uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów. Wykonawca spełni warunek, jeśli wykaże, że posiada decyzję właściwego organu Państwowej Inspekcji Sanitarnej zatwierdzającą zakład Wykonawcy w rozumieniu art. 62 ust. 1 pkt 2 lub zaświadczenie o wpisie do rejestru zakładów podlegających urzędowej kontroli organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej w rozumieniu art. 62 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2015 r. poz. 594,1893, z 2016r. poz. 65)
3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej. Zamawiający nie stawia wymagań w tym zakresie.
4) zdolności technicznej lub zawodowej.
Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże, że wykonał należycie w okresie trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy to w tym okresie co najmniej dwie dostawy ryb oraz przetworów rybnych i każda z powyższych dostaw miała wartość wynoszącą co najmniej: 10 000zł
(w przypadku, gdy wartość dostawy została określona w walucie innej niż złoty, przeliczenie nastąpi wg średniego kursu złotego ogłoszonego przez Prezesa NBP i obowiązującego w dniu podpisania umowy na realizację dostawy.)

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zakres zmian umowy wskazany jest w paragrafie 11 wzoru umowy

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-08-26 12:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://platformazakupowa.pl/create/proceeding/step1/1360837/0/0/0/1

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-08-26 12:30

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15200000-0Ryby przetworzone i konserwowane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 26.08.2026, 12:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Centrum Usług Logistycznych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15200000-0 (Ryby przetworzone i konserwowane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.