Wynik częściowy: umowy w 2 z 3 części, 1 unieważniono3 części
Łączna wartość umów
84 243 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    70 987 zł
    4 oferty
  2. Unieważniona
    Część 2Dostawa sprzętu multimedialnego i komputerowego
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Dostawa pomocy dydaktycznych i robotów edukacyjnych
    Wartość umowy
    13 257 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
10 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja na przedmiot zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu komputerowego, multimedialnego i oprogramowania do SP4 w Żorach w ramach projektu pn.„Szkoła level up!- podniesienie jakości i kompetencji w kształceniu ogólnym na terenie miasta Żory”

Zamawiający Gmina Miejska Żory (Żory, Śląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa sprzętu komputerowego, multimedialnego i oprogramowania do SP4 w Żorach w ramach…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 84 243 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Gmina Miejska ŻoryŻory, Śląskieopublikowano 18 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
84 243 zł
Liczba ofert
10 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 2 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: BARZYCKI INWESTYCJE TOMASZ BARZYCKI (część 1); New Life Property Sp. Z o.o. (część 3).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 84 243,46 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 10 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA MIEJSKA ŻORY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276255542

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Wojska Polskiego 25

1.5.2.)Miejscowość

Żory

1.5.3.)Kod pocztowy

44-240

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL227 - Rybnicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@um.zory.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.zory.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zory.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa sprzętu komputerowego, multimedialnego i oprogramowania do SP4 w Żorach w ramach projektu pn.„Szkoła level up!- podniesienie jakości i kompetencji w kształceniu ogólnym na terenie miasta Żory”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a65a7b58-815a-4c36-8996-bc54234ec3d7

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00396678

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00129974/18/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.5 Dostawa sprzętu komputerowego,multimedialnego i oprogramowania do SP4 w Żorach w ramach projektu pn. „Szkoła level up! - podniesienie jakości i kompetencji w kształceniu ogólnym na terenie miasta Żory

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Przedmiot zamówienia jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 Europejski Fundusz Społeczny+.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00294820

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.5.12.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Tablety

4.5.3.)Główny kod CPV

30213200-7 - Komputer tablet

4.5.5.)Wartość części

43286,45 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu multimedialnego i komputerowego

4.5.3.)Główny kod CPV

30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

30232100-5 - Drukarki i plotery

30231320-6 - Monitory dotykowe

4.5.5.)Wartość części

26178,56 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa pomocy dydaktycznych i robotów edukacyjnych

4.5.3.)Główny kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

4.5.5.)Wartość części

13166,0 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

70986,52 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

87426,81 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

70986,52 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BARZYCKI INWESTYCJE TOMASZ BARZYCKI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5521726937

7.3.3)Ulica

KUKÓW

7.3.4)Miejscowość

KUKÓW

7.3.5)Kod pocztowy

34-206

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

70986,52 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W związku z tym, że wszystkie oferty w zakresie części 2 podlegają odrzuceniu unieważniono postępowanie w tym zakresie

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

13256,94 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

18797,36 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

13256,94 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

New Life Property Sp. Z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5242902720

7.3.3)Ulica

Nowogrodzka

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-014

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 15

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

13256,94 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30213200-7Komputer tablet
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
265 880 zł
Próbka: 34 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
151 421 zł526 063 zł
Rozstęp międzykwartylowy
374 642 zł
Źródło próbki
CPV 30213200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
151 421 zł
Mediana
265 880 zł
Górny kwartyl
526 063 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miejska Żory prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Żory.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 84 243 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30213200-7 (Komputer tablet). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BARZYCKI INWESTYCJE TOMASZ BARZYCKI (KUKÓW). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.