Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dzierżawa, dostawa i montaż zbiornika kriogenicznego na ciekły azot oraz dostawy ciekłego azotu medycznego dla „Poddębickiego Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach

Zamawiający "poddębickie Centrum Zdrowia" Sp. z o.o. (Poddębice, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dzierżawa, dostawa i montaż zbiornika kriogenicznego na ciekły azot oraz dostawy ciekłego…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 576 373 zł
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

"PODDĘBICKIE CENTRUM ZDROWIA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 101075971

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Mickiewicza 16

1.4.2.)Miejscowość

Poddębice

1.4.3.)Kod pocztowy

99-200

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@nzozpcz.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.nzozpcz.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-aefc84a1-6e13-4a26-8991-26949827d749

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00396566

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-18

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00268750

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dzierżawa, dostawa i montaż zbiornika kriogenicznego na ciekły azot oraz dostawy ciekłego azotu medycznego dla „Poddębickiego Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa, dostawa i montaż zbiornika kriogenicznego na ciekły azot oraz dostawy ciekłego azotu medycznego dla „Poddębickiego Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularzu asortymentowo – cenowym oraz w Załączniku nr 8 do SWZ - Wymagania dotyczące zbiornika kriogenicznego na ciekły azot.
3. Przedmiot zamówienia określony w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularzu asortymentowo – cenowym obejmuje – Pakiet nr 1:
a) dzierżawę zbiornika kriogenicznego na ciekły azot o pojemności ok. 3 000 l – 7 000 l na 12 miesięcy;
b) ciekły azot w ilości 56 000 kg;
c) transport ciekłego azotu w ilości 10 kursów;
d) transport, posadowienie, montaż zbiornika na okres dzierżawy oraz demontaż po okresie dzierżawy – 1 szt.

3.9.)Główny kod CPV

24111800-3 - Azot ciekły

3.10.)Dodatkowy kod CPV

44615000-4 - Zbiorniki ciśnieniowe

51810000-3 - Usługi instalowania zbiorników

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-04

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Messer Polska Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8510109326

4.3.3.)Ulica

ul. Maciejkowicka 30

4.3.4.)Miejscowość

Chorzów

4.3.5.)Kod pocztowy

41-503

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

134006,40 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00343153/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-04

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

93488,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

24111800-3Azot ciekły
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
576 373 zł
Próbka: 28 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
316 047 zł933 012 zł
Rozstęp międzykwartylowy
616 966 zł
Źródło próbki
CPV 24111· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
316 047 zł
Mediana
576 373 zł
Górny kwartyl
933 012 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

"poddębickie Centrum Zdrowia" Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poddębice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 24111800-3 (Azot ciekły). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.