Wynik częściowy: umowy w 3 z 4 części, 1 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
45 742 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    28 110 zł
    8 ofert
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    2337 zł
    8 ofert
  4. Umowa zawarta
    Część 4
    Zapol Sobczyk Spółka Komandytowa· Szczecin
    Wartość umowy
    15 295 zł
    6 ofert
Oferty w postępowaniu
22 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Druk i dostawa materiałów promocyjnych dla potrzeb Uniwersytetu Ignatianum w Krakowie – 4 części

Zamawiający Uniwersytet Ignatianum w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Druk i dostawa materiałów promocyjnych dla potrzeb Uniwersytetu Ignatianum w Krakowie – 4…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 45 742 zł. Złożono 22 oferty.

Zamawiający: Uniwersytet Ignatianum w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 18 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
45 742 zł
Liczba ofert
22 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 czerwca 2026

    Termin ofert: 23 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    18 sierpnia 2026

    8 ofert3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 3 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Agencja Reklamowa TOP Agnieszka Łuczak (część 1); PHU OLEJNIK Piotr Olejnik (część 3); Zapol Sobczyk Spółka Komandytowa (część 4).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 45 741,60 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 22 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail