Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
365 944 zł
Umowa zawarta
10 sierpnia 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 365 944 zł – 448 000 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont generalny pomieszczeń świetlicy wiejskiej w miejscowości Rzeczyca

Zamawiający Gmina Świebodzin (Świebodzin, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont generalny pomieszczeń świetlicy wiejskiej w miejscowości Rzeczyca”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Remontowo-Budowlany Tomasz Kućma. Wartość umowy: 365 944 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina ŚwiebodzinŚwiebodzin, Lubuskie (powiat Świebodziński →)opublikowano 18 sierpnia 2026
Wartość umowy
365 944 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 czerwca 2026

    Termin ofert: 9 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 sierpnia 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Remontowo-Budowlany Tomasz Kućma (Pszczew), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 365 944,00 zł (umowę zawarto 10 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 365 944,00 zł do 448 000,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail