Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi pn.: Budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z zadaszeniem o stałej konstrukcji przy Zespole Szkół w Brusach

Zamawiający Powiat Chojnicki (Chojnice, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi pn.: Budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat ChojnickiChojnice, Pomorskie (powiat Chojnicki →)opublikowano 18 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 197 000 zł
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

POWIAT CHOJNICKI

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 092351239

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

UL. 31 STYCZNIA 56

1.4.2.)Miejscowość

Chojnice

1.4.3.)Kod pocztowy

89-600

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL637 - Chojnicki

1.4.7.)Numer telefonu

0523966570

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

i.szyca@powiat.chojnice.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiat.chojnice.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5d78d986-800d-441a-9858-14ef31edba8f

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00395969

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-18

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00319113

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi pn.:
Budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z zadaszeniem o stałej konstrukcji przy Zespole Szkół w Brusach

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.1.Przedmiotem zamówienia jest usługa pn

Nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi pn.: Budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z zadaszeniem o stałej konstrukcji przy Zespole Szkół w Brusach. Inwestycja będzie realizowana przy dofinansowaniu ze środków budżetu państwa, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki w ramach „Programu Olimpia - program budowy przyszkolnych hal sportowych na 100-lecie pierwszych występów reprezentacji Polski na Igrzyskach Olimpijskich", zgodnie z umową o nr 2024/0236/2776/DIS/BP/23 z dnia 24.06.2024 r. o dofinansowanie zadania pn. „Budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z zadaszeniem o stałej konstrukcji przy Zespole Szkół w Brusach” 5.2. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia, projektowanych postanowieniach umowy oraz dokumentacji zadania objętego niniejszym nadzorem, stanowiących załączniki do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-01

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

USŁUGI PROJEKTOWE LESZEK ZABROCKI

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 555-131-33-35

4.3.3.)Ulica

UL.SPORTOWA 18

4.3.4.)Miejscowość

CZERSK

4.3.5.)Kod pocztowy

89-650

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

50430,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00356490/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-29

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

W trakcie realizacji umowy na roboty budowlane wystąpiła konieczność wykonania robót polegających na wykonaniu prac koniecznych i zamiennych, które nie były możliwe do przewidzenia na etapie postępowania przetargowego, a których realizacja okazała się niezbędna dla prawidłowego wykonania przedmiotu umowy oraz zapewnienia jego zgodności z obowiązującymi przepisami i sztuką budowlaną.
Powyższe prace wyceniono na kwotę 231 624,87 zł brutto co stanowi wzrost o 3,4 % czyli wynagrodzenie za pełnienie nadzoru inwestorskiego wzrasta o 1 714,62 zł tj. do kwoty 52 144,62 zł brutto.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

§ 5 ust.1 w/w umowy otrzymuje brzmienie:
„1. Wartość umowy w okresie jej trwania wynosi 52 144,62 zł brutto (słownie: pięćdziesiąt dwa tysiące sto czterdzieści cztery złote 62/100)”.

5.4.6.)Wartość zmiany

1714,62

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

52144,62 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71247000-1Nadzór nad robotami budowlanymi
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
197 000 zł
Próbka: 63 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
73 201 zł418 107 zł
Rozstęp międzykwartylowy
344 906 zł
Źródło próbki
CPV 71247000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
73 201 zł
Mediana
197 000 zł
Górny kwartyl
418 107 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Chojnicki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Chojnice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71247000-1 (Nadzór nad robotami budowlanymi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.