Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Zakład Ogólnobudowlany Norbert Sil (Norbert Sil)· Niekłończyca 34dmikrofirma
Wartość umowy
420 000 zł
Umowa zawarta
24 lipca 2026
Okres realizacji
63 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi, dla wszystkich robót powyżej 36 miesięcy35%Termin zakończenia prac, przed terminem określonym w SWZ jako maksymalny5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wygłuszenie pomieszczeń w budynkach Szkoły Podstawowej w Trzebieży, wraz z robotami towarzyszącymi.

Zamawiający Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Trzebieży (Trzebież, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Wygłuszenie pomieszczeń w budynkach Szkoły Podstawowej w Trzebieży, wraz z robotami…”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Ogólnobudowlany Norbert Sil (Norbert Sil). Wartość umowy: 420 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
420 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Ogólnobudowlany Norbert Sil (Norbert Sil) (Niekłończyca 34d), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 420 000,00 zł (umowę zawarto 24 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 63 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Trzebieży

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 320825394

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wkrzańska 19a

1.5.2.)Miejscowość

Trzebież

1.5.3.)Kod pocztowy

72-020

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL428 - Szczeciński

1.5.7.)Numer telefonu

+48 (91) 424 15 50

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@sptrzebiez.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sptrzebiez.edupage.org/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-85a8bd04-a8e3-44b6-961c-b1d9fd461856

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wygłuszenie pomieszczeń w budynkach Szkoły Podstawowej w Trzebieży, wraz z robotami towarzyszącymi.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-85a8bd04-a8e3-44b6-961c-b1d9fd461856

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00395963

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00298409

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SPT.271.1P.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

406504,07 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w związku z realizacją zadania pn. „Wygłuszenie pomieszczeń w budynkach Szkoły Podstawowej w Trzebieży, wraz z robotami towarzyszącymi”.

1. Roboty będą wykonywane w budynkach Szkoły Podstawowej w Trzebieży:
a) na ciągach komunikacji ogólnej oraz w klasach znajdujących się w tzw. „starym” budynku szkoły kondygnacja parteru, i pierwszego piętra,
b) na ciągach komunikacji ogólnej znajdujących się w tzw. „nowym” budynku szkoły kondygnacja parteru, i pierwszego piętra,
c) w łączniku pomiędzy oboma budynkami w kondygnacji pierwszego piętra,
Budynki Szkoły podstawowej w Trzebieży znajdują się w miejscowości Trzebież pod adresem 72-020 Trzebież, ul Wkrzańska 19A, wszystkie budynki zaliczane są do kategorii obiektów niskich – 2 kondygnacje nadziemne.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie wszelkich prac i czynności niezbędnych do prawidłowego zrealizowania przedmiotowego zamówienia w zakresie rzeczowym ujętym w niniejszym opisie przedmiotu zamówienia.
3. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie niżej wymienionych prac:
1) przygotowanie ciągów komunikacji ogólnej oraz klas do realizacji zasadniczych prac, tj. wyniesienie elementów wyposażenia, odbojnic, wieszaków itp., zabezpieczenie wskazanych w przedmiarze powierzchni,
2) przygotowanie ścian do montażu osprzętu elektro-instalacyjnego i prowadzenia przewodów – p.t,
3) wykonanie bruzd w ścianach oraz ich zaprawianie, gładzenie i malowanie po ułożeniu przewodów instalacji elektrycznej,
4) wyrównanie gładzią gipsową powierzchni ścian w rejonie montażu sufitu akustycznego, wykonanie pasa odcinającego w kolorze białym w zakresie wskazanym w Kosztorysie Nakładów Rzeczowych,
5) montaż modułowego sufitu akustycznego z wypełnieniem z paneli o wym. 60 x 60cm – wszystkie ciągi komunikacji w tym klatki schodowe, oraz wskazane na rysunkach klasy znajdujące się w tzw. „starym” budynku szkoły,
6) przełożenie ok 50% paneli wypełniających sufitu akustycznego, z częściową wymianą w holach tzw. „nowego” budynku szkoły w związku z układaniem nowej instalacji oświetlenia holi,
7) montaż opraw oświetlenia podstawowego, łączników instalacyjnych, czujników obecności oraz oświetlenia awaryjnego i awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego wraz z wykonaniem nowych obwodów zasilających i doposażeniem tablic piętrowych w wyłączniki nadmiarowo-prądowe,
8) wykonanie pomiarów i sprawdzeń – pomiar rezystancji przewodów, pomiar skuteczności samoczynnego wyłączenia zasilania, pomiaru natężenia oświetlenia podstawowego oraz ewakuacyjnego i awaryjnego,
9) wywóz, utylizacja albo poddanie unieszkodliwieniu odpadów powstałych w trakcie realizacji prac objętych przedmiotem zamówienia.
4. Wykonawca zobowiązany jest wykonać zamówienie w oparciu o wytyczne Zamawiającego dotyczące rodzaju oraz parametrów akustycznych sufitu, rodzaju opraw oświetleniowych, parametrów technicznych stosowanych materiałów oraz wymagań jakościowych, które zawarte są w dokumentacji postępowania. Zakres rzeczowy prac stanowiących przedmiot zamówienia, określono w dokumentacji postępowania w szczególności w Projekcie wykonawczym br. Instalacje elektryczne, Kosztorysie Nakładów Rzeczowych, złącznikach graficznych – rysunki, tj. rzuty pomieszczeń, oraz w niniejszej SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45323000-7 - Roboty w zakresie izolacji dźwiękoszczelnych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

420000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

420000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

420000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Ogólnobudowlany Norbert Sil (Norbert Sil)

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

810352887

7.3.4)Miejscowość

Niekłończyca 34d

7.3.5)Kod pocztowy

72-015

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

420000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

63 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Trzebieży prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Trzebież.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 420 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45214210-5 (Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Ogólnobudowlany Norbert Sil (Norbert Sil) (Niekłończyca 34d). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.