ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Przygotowanie, produkcja i dostarczenie wydawnictw muzycznych w oprawie twardej wraz z poligrafią z dwoma płytami winylowymi.

Zamawiający Narodowy Instytut Fryderyka Chopina (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Przygotowanie, produkcja i dostarczenie wydawnictw muzycznych w oprawie twardej wraz z…”. Termin składania ofert minął 26 sierpnia 2026, 12:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Narodowy Instytut Fryderyka ChopinaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 18 sierpnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
26 sierpnia 2026, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    18 sierpnia 2026

    Termin ofert: 26 sierpnia 2026 12:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest przygotowanie, produkcja i dostarczenie wydawnictw muzycznych w oprawie twardej wraz z poligrafią z dwoma płytami winylowymi w łącznym nakładzie 3.400 egz.

  • 2

    TerminTermin realizacji jest do 2027-04-30, wadium nie jest wymagane, a zamawiający przewiduje możliwość zmian umowy, w tym ograniczenia zakresu przedmiotu zamówienia o maksymalnie 20% wartości wynagrodzenia brutto.

  • 3

    WarunkiWarunek doświadczenia wymaga w ostatnich 3 latach co najmniej dwóch usług wykonanych w ramach jednej umowy obejmujących przygotowanie, produkcję i dostarczenie wydawnictw z płytami winylowymi w oprawie twardej, przy czym każda usługa ma wartość co najmniej 70 000,00 zł brutto.

  • 4

    Zakresprzypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie warunek można spełnić łącznie co do liczby usług przez wszystkich wykonawców albo przez jednego z nich, ale nie wolno sumować mniejszych usług do progu 70 000,00 zł brutto.

Kontekst Atlasu

  • Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2025 r. wygrał ARGRAF Sp. z o.o., który złożył jedyną ofertę.
  • O zamówienia tego zamawiającego rzadko się tłoczy: 52% jego postępowań z ostatnich 3 lat miało tylko jedną ofertę, średnio 2,4 oferty na postępowanie (średnia krajowa: 3,7).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Narodowy Instytut Fryderyka Chopina

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 017307171

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Tamka 43

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-355

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@nifc.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.nifc.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przygotowanie, produkcja i dostarczenie wydawnictw muzycznych w oprawie twardej wraz z poligrafią z dwoma płytami winylowymi.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f71d708c-7c5c-4068-9ff6-5baca836afca

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00395903

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00092910/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.32 Przygotowanie, produkcja i dostarczenie wydawnictw muzycznych w oprawie twardej wraz z poligrafią z płytami winylowymi

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f71d708c-7c5c-4068-9ff6-5baca836afca

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

Środkami komunikacji elektronicznej w postępowaniu są:
1) Platforma e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl,
2) poczta elektroniczna: zamowienia@nifc.pl

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia.
2. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
3. Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia ani logowania.
4. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych lub dokumentów elektronicznych będących kopią elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej (cyfrowe odwzorowania) musi być zgodny z wymaganiami określonymi w Rozporządzeniu o komunikacji elektronicznej.
5. Szczegółowe informacje na temat komunikacji i korespondencji elektronicznej przedstawione są w § 7-11 SWZ.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UEL 119 z 04.05.2016, str. 1 oraz Dz. Urz. UE L 127 z 23.05.2018, s. 2), dalej „RODO”, Zamawiający informuje, że:
1) administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z prowadzeniem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego będzie Narodowy Instytut Fryderyka Chopina z siedzibą przy ul. Tamka 43, 00-355 w Warszawie.
2) kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych w Narodowym Instytucie Fryderyka Chopina pod adresem: ul. Tamka 43, 00-355 Warszawa lub poprzez e-mail iod@nifc.pl. Szczegółowe informacje przedstawione są w § 21 ust. 1 i 2 SWZ.

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Ograniczenia stosowania RODO na podstawie art. 19 ust. 2 i 3 ustawy Pzp przedstawione są w § 21 ust. 3 SWZ.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ZP.25.43.2026.1

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na przygotowaniu, produkcji i dostarczeniu wydawnictw muzycznych w oprawie twardej wraz z poligrafią z dwoma płytami winylowymi, w łącznym nakładzie 3.400 egz.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki wykonania zamówienia oraz zasady współpracy przedstawione są odpowiednio w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we Wzorze umowy przedstawionej w Załączniku nr 2 do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

98390000-3 - Inne usługi

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane

32353000-2 - Nagrania dźwiękowe

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-04-30

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

Zdolność techniczna lub zawodowa:
Zamawiający określa warunek w tym zakresie dotyczący doświadczenia Wykonawcy.
Zamawiający uzna warunek dotyczący doświadczenia za spełniony, jeżeli wykonawcy w okresie ostatnich 3 lat przed upływem składania ofert, świadczyli co najmniej dwie usługi wykonane w ramach jednej umowy polegające na przygotowaniu, produkcji i dostarczeniu wydawnictw z płytami winylowymi w oprawie twardej, a wartość każdej z usług nie była mniejsza niż 70 000,00 zł brutto.
W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia warunek może być spełniony łącznie co do liczby wymaganych usług przez wszystkich Wykonawców lub przez co najmniej jednego z Wykonawców. Nie dopuszcza się sumowania wartości mniejszych usług do sumy 70 000,00 zł brutto wskazanej w opisie warunku.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Nie

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

Formularz cenowy (Załącznik nr 1a do SWZ).

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

W przypadku wspólnego ubiegania się o udzielenie zamówienia Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowaniu ich w postępowaniu o udzielenia zamówienia publicznego albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Przepisy dotyczące Wykonawcy stosuje się odpowiednio do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Szczegółowe zasady dotyczące składania oświadczeń i dokumentów podane są w SWZ.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia
1.Zamawiający, zgodnie z art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp dopuszcza zmianę Umowy bez przeprowadzania nowego postępowania, w następujących sytuacjach

1) działań osób trzecich uniemożliwiających wykonanie przedmiotu Umowy, które to działania nie są zależne od którejkolwiek ze Stron; 2) uzasadnionych zmian w zakresie sposobu wykonania przedmiotu Umowy proponowanych przez Zamawiającego lub Wykonawcę, jeżeli te zmiany są korzystne dla Zamawiającego: 3) zmiany obowiązujących przepisów prawnych; 4) niewykonania części usług, będących przedmiotem zamówienia przez Wykonawcę; 5) wystąpienia Siły wyższej, uniemożliwiającej wykonanie przedmiotu Umowy zgodnie z jej postanowieniami; 6) wstrzymania przez Zamawiającego wykonania usług, które nie wynika z okoliczności leżących po stronie Wykonawcy; 7) ograniczenia zakresu przedmiotu zamówienia o maksymalnie 20% wartości wynagrodzenia brutto określonego w § 6 ust.1 umowy, wyłącznie w przypadku wystąpienia okoliczności, których, działając z należytą starannością, nie mógł przewidzieć na etapie wszczęcia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, w szczególności gdy ograniczenie zakresu zamówienia wynika z konieczności rezygnacji z części usług, a brak takiej rezygnacji spowodowałby lub mógłby spowodować powstanie szkody po stronie Zamawiającego. 2. Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmiany Umowy w zakresie: 1) wynagrodzenia za wykonanie Umowy, w przypadkach, o których mowa w ust. 1 pkt 1 (zmiana polegająca na obniżeniu wynagrodzenia o wartość niewykonanych usług z uwagi na działanie osób trzecich lub podwyższeniu wynagrodzenia o wartość usług niezbędnych dla wykonania przedmiotu Umowy a związanych z działaniami osób trzecich), pkt 2 (zwiększenie bądź zmniejszenie wynagrodzenia w zależności od zmiany sposobu wykonania przedmiotu Umowy), pkt 4- 7 (zmiany polegające na obniżeniu wynagrodzenia o wartość niewykonanych usług), 2) zakresu usług w przypadkach, o których mowa w ust. 1 pkt 1 (zmniejszenie zakresu usług w zakresie niewykonanym lub zwiększenie zakresu usług o zakres niezbędny dla wykonania przedmiotu Umowy a związany z działaniami osób trzecich), pkt 2 (zwiększenie bądź zmniejszenie zakresu usług zależnie od zmiany sposobu wykonania przedmiotu Umowy), pkt 4 i 6-7 (zmniejszenie zakresu usług o usługi niewykonane), pkt 5 (zmniejszenie zakresu usług o niewykonane usługi lub zwiększenie zakresu usług o zakres niezbędny dla wykonania przedmiotu Umowy a wynikający z wystąpienia Siły wyższej), 3) wynikającym z dokonanej zmiany przepisów w przypadku, o którym mowa w ust. 1 pkt 3; 4) przedłużenia okresu wykonywania usług, o którym mowa w § 16 ust. 1 Umowy w przypadku niewykorzystania kwoty wynagrodzenia określonej w § 6 ust. 1 Umowy – w takim przypadku okres wykonania usług objętych przedmiotem Umowy zostanie przedłużony do dnia wykorzystania całkowitej kwoty wynagrodzenia Wykonawcy nie dłużej jednak niż do dnia 30 lipca 2027 r. Informacje o zmianach umowy zawarte są w § 13 wzoru umowy.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-08-26 12:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem interaktywnego Formularza ofertowego na Platformie e- Zamówienia.

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-08-26 12:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-09-24

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

98390000-3Inne usługi
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Historia

Poprzednie edycje tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2025wygrał(a): ARGRAF Sp. z o.o.425 tys. zł1 ofertawynik →
  2. 2025zwycięzca nieujawniony w ogłoszeniuwartość b.d.oferty b.d.wynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 26.08.2026, 12:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Narodowy Instytut Fryderyka Chopina prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 98390000-3 (Inne usługi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.