Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: 2. Robert Jerzy Florczak, prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą „Usługi Geodezyjne Robert Florczak”, 3. Jerzy Florczak prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą Usługi Geodezyjno Kartograficzne i Konsultingowe "Pryzmat" Jerzy Florczak, ul. Spółdzielcza 100a, 64-120 Krzemieniewo

Wartość umowy
299 999 zł
Umowa zawarta
17 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 20 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 299 999 zł – 337 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Utworzenie Bazy Danych Obiektów Topograficznych 500 (BDOT500) w powiecie żarskim dla miasta Żary"

Zamawiający Powiat Żarski (Żary, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Utworzenie Bazy Danych Obiektów Topograficznych 500 (BDOT500) w powiecie żarskim dla…”, wybierając ofertę wykonawcy Robert Tomasz Florczak, prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą Usługi Geodezyjno Kartograficzne i Konsultingowe "Pryzmat" Robert Florczak,. Wartość umowy: 299 999 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Powiat ŻarskiŻary, Lubuskie (powiat Żarski →)opublikowano 18 sierpnia 2026
Wartość umowy
299 999 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    20 lipca 2026

    Termin ofert: 28 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Robert Tomasz Florczak, prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą Usługi Geodezyjno Kartograficzne i Konsultingowe "Pryzmat" Robert Florczak (Leszno), wspólnie z: 2. Robert Jerzy Florczak, prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą „Usługi Geodezyjne Robert Florczak”, 3. Jerzy Florczak prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą Usługi Geodezyjno Kartograficzne i Konsultingowe "Pryzmat" Jerzy Florczak, ul. Spółdzielcza 100a, 64-120 Krzemieniewo.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 299 999,00 zł (umowę zawarto 17 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 299 999,00 zł do 337 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 20 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Żarski

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 970777803

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Jana Pawła II 5

1.5.2.)Miejscowość

Żary

1.5.3.)Kod pocztowy

68-200

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.5.7.)Numer telefonu

684790600

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@powiatzarski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.powiatzary.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-85d7a105-4151-4aac-90f4-1f237f6f0b1b

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

"Utworzenie Bazy Danych Obiektów Topograficznych 500 (BDOT500) w powiecie żarskim dla miasta Żary"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-85d7a105-4151-4aac-90f4-1f237f6f0b1b

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00395256

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00060559/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.10 Utworzenie Bazy Danych Obiektów Topograficznych 500 (BDOT) w powiecie żarskim

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00351979

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WPZ.272.15.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest utworzenie oraz aktualizacja Bazy Danych Obiektów Topograficznych 500 (BDOT500) wraz z wprowadzeniem do systemu teleinformatycznego Zamawiającego utworzonej przez Wykonawcę bazy danych na terenie miasta Żary.
Obszar opracowania obejmuje 7 obrębów tj.: 0001 (081102_1.0001), 0002 (081102_1.0002), 0003 (081102_1.0003), 0004 (081102_1.0004), 0005 (081102_1.0005), 0006 (081102_1.0006), 0007 (081102_1.0007).

4.5.3.)Główny kod CPV

72320000-4 - Usługi bazy danych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

72314000-9 - Usługi gromadzenia oraz scalania danych

72312100-6 - Usługi przygotowywania danych

72300000-8 - Usługi w zakresie danych

72316000-3 - Usługi analizy danych

71354000-4 - Usługi sporządzania map

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

299999,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

337000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

299999,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
1. Robert Tomasz Florczak, prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą Usługi Geodezyjno Kartograficzne i Konsultingowe "Pryzmat" Robert Florczak,

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: 2. Robert Jerzy Florczak, prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą „Usługi Geodezyjne Robert Florczak”, 3. Jerzy Florczak prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą Usługi Geodezyjno Kartograficzne i Konsultingowe "Pryzmat" Jerzy Florczak, ul. Spółdzielcza 100a, 64-120 Krzemieniewo;

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6970018937

7.3.3)Ulica

ul. Lipowa 66,

7.3.4)Miejscowość

Leszno

7.3.5)Kod pocztowy

64-100

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

299999,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-20

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72320000-4Usługi bazy danych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →