Wynik częściowy: umowy w 2 z 4 części, 2 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
175 129 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    170 269 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    4860 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa artykułów medycznych – 4 zadania częściowe

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej (Kędzierzyn-Koźle, Opolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa artykułów medycznych – 4 zadania częściowe”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 175 129 zł. Złożono 3 oferty.

Łączna wartość umów
175 129 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 kwietnia 2026

    Termin ofert: 11 maja 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    18 sierpnia 2026

    2 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 2 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: ZARYS International sp. z o.o. (część 3); Camedica Paweł Harasimiuk Sp.K. (część 4).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 175 129,36 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000314661

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. 24 Kwietnia 5

1.5.2.)Miejscowość

Kędzierzyn-Koźle

1.5.3.)Kod pocztowy

47-200

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.5.7.)Numer telefonu

+48 77 40 62 566

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@e-szpital.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.e-szpital.eu/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1304007

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa artykułów medycznych – 4 zadania częściowe

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-91ea44ee-d8ac-4099-a013-96d90d81223f

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00395171

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00033016/14/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Dostawy artykułów medycznych - 19 zadań

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00224461

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

AZ-P.EK.2026.20

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

373900 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie częściowe nr 1 – mata absorpcyjna - wg zał. nr 2/1 do SWZ,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2/1 do SWZ. Opisane tam parametry stanowią minimalne wymagania jakościowe i techniczne zamawianego asortymentu. Zamawiający dopuszcza odmienny sposób konfekcjonowania (inną ilość sztuk w opakowaniu) pod warunkiem odpowiedniego przeliczenia wymaganej ilości. Zamawiający wyraża zgodę na wycenę wymaganej ilości sztuk z zaokrągleniem do pełnych opakowań w górę.

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39532000-0 - Maty

4.5.5.)Wartość części

62000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie częściowe nr 2 – elektrody do badań ERG - wg zał. nr 2/2 do SWZ,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2/2 do SWZ. Opisane tam parametry stanowią minimalne wymagania jakościowe i techniczne zamawianego asortymentu. Zamawiający dopuszcza odmienny sposób konfekcjonowania (inną ilość sztuk w opakowaniu) pod warunkiem odpowiedniego przeliczenia wymaganej ilości. Zamawiający wyraża zgodę na wycenę wymaganej ilości sztuk z zaokrągleniem do pełnych opakowań w górę.

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

6840 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie częściowe nr 3 – drobny sprzęt medyczny- wg zał. nr 2/3 do SWZ,

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2/3 do SWZ. Opisane tam parametry stanowią minimalne wymagania jakościowe i techniczne zamawianego asortymentu. Zamawiający dopuszcza odmienny sposób konfekcjonowania (inną ilość sztuk w opakowaniu) pod warunkiem odpowiedniego przeliczenia wymaganej ilości. Zamawiający wyraża zgodę na wycenę wymaganej ilości sztuk z zaokrągleniem do pełnych opakowań w górę.

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

301310 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie częściowe nr 4 – żel do badań endoskopowych - wg zał. nr 2/4 do SWZ,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2/4 do SWZ. Opisane tam parametry stanowią minimalne wymagania jakościowe i techniczne zamawianego asortymentu. Zamawiający dopuszcza odmienny sposób konfekcjonowania (inną ilość sztuk w opakowaniu) pod warunkiem odpowiedniego przeliczenia wymaganej ilości. Zamawiający wyraża zgodę na wycenę wymaganej ilości sztuk z zaokrągleniem do pełnych opakowań w górę.

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

3750 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Brak ofert.

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Brak ofert.

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 9

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

170269,36 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

429811,68 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

170269,36 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 10

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZARYS International sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6481997718

7.3.3)Ulica

ul. Ziemska 44,

7.3.4)Miejscowość

Zabrze

7.3.5)Kod pocztowy

41-803

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 11

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

170269,36 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-05-29 do 2027-10-29

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

4860 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

4860 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

4860 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Camedica Paweł Harasimiuk Sp.K.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5391503758

7.3.3)Ulica

ul. Przemysłowa 2A,

7.3.4)Miejscowość

Niemce

7.3.5)Kod pocztowy

21-025

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 15

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

4860 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-05-29 do 2027-10-29

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33140000-3Materiały medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
904 191 zł
Próbka: 169 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
383 800 zł2 341 537 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 957 737 zł
Źródło próbki
CPV 33140000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
383 800 zł
Mediana
904 191 zł
Górny kwartyl
2 341 537 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kędzierzyn-Koźle.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 175 129 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33140000-3 (Materiały medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ZARYS International sp. z o.o. (Zabrze). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.