Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 280 492 zł
Umowa zawarta
6 sierpnia 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 1 280 492 zł – 1 775 600 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa drogi dla rowerów oraz drogi dla pieszych i rowerów wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 212

Zamawiający Gmina Chojnice (Chojnice, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa drogi dla rowerów oraz drogi dla pieszych i rowerów wzdłuż drogi wojewódzkiej nr…”, wybierając ofertę wykonawcy Roboty Ziemne Dariusz Sala. Wartość umowy: 1 280 492 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina ChojniceChojnice, Pomorskie (powiat Chojnicki →)opublikowano 18 sierpnia 2026
Wartość umowy
1 280 492 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Roboty Ziemne Dariusz Sala (Sławęcin), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 280 491,50 zł (umowę zawarto 6 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 1 280 491,50 zł do 1 775 600,26 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail