Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

USZCZELNIENIE KANAŁU BETONOWEGO KANALIZACJI DESZCZOWEJ ZLOKALIZOWANEGO W RACIBORZU, POMIĘDZY UL. KORCZAKA A UL. CZYNU SPOŁECZNEGO, W TECHNOLOGII CIPP UV

Zamawiający Miasto Racibórz (Racibórz, Śląskie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „USZCZELNIENIE KANAŁU BETONOWEGO KANALIZACJI DESZCZOWEJ ZLOKALIZOWANEGO W RACIBORZU,…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto RacibórzRacibórz, Śląskie (powiat Raciborski →)opublikowano 18 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 234 417 zł
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Miasto Racibórz

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276258397

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Króla Stefana Batorego 6

1.4.2.)Miejscowość

Racibórz

1.4.3.)Kod pocztowy

47-400

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL227 - Rybnicki

1.4.7.)Numer telefonu

0327550710

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@um.raciborz.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bipraciborz.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7a8a928a-b490-4d1f-86c5-1651dc7a4ed3

2.3.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00395091

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2026-08-18

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00125794

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

USZCZELNIENIE KANAŁU BETONOWEGO KANALIZACJI DESZCZOWEJ ZLOKALIZOWANEGO W RACIBORZU, POMIĘDZY UL. KORCZAKA A UL. CZYNU SPOŁECZNEGO, W TECHNOLOGII CIPP UV

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest uszczelnienie kanału betonowego kanalizacji deszczowej zlokalizowanego w Raciborzu, pomiędzy ul. Korczaka a ul. Czynu Społecznego, w technologii CIPP UV.
Renowacja kanału na całej długości 70 mb pomiędzy studnią D.1 - D.2 obejmuje:

1) Dojazd pojazdów specjalnych;
2) Hydrodynamiczne – wyczyszczenie kolektora przed i po montażu rękawa;
3) Inspekcja TV po montażu rękawa z płytą DVD;
4) Montaż rękawa CIPP UV o odpowiedniej średnicy;
5) Otwarcie czynnych przyłączy włączonych bezpośrednio do kanału głównego
po zamontowaniu rękawa.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera– zał. nr 4 do SWZ.

Pozostałe wymagania określono we wzorze umowy, stanowiącym zał. nr 3 do SWZ.

Zadanie planowane do dofinansowania ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, Priorytet FENX.09 Wsparcie obszarów popowodziowych z Funduszu Spójności, Działanie FENX.09.01 Odbudowa infrastruktury wodno-ściekowej

3.8.)Główny kod CPV

50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2026-04-09

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

90 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

INSTBUD Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6832050129

4.3.3.)Ulica

Przemysłowa 3

4.3.4.)Miejscowość

Gdów

4.3.5.)Kod pocztowy

32-420

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

211560,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2026/BZP 00200600/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2026-04-23

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

Roboty dodatkowe zlecono zgodnie z § 11 ust.1 umowy nr 12/2026 z dnia 09.04.2026 w związku z art.455 ust.1 pkt 3.
Roboty dodatkowe zostały zlecone dotychczasowemu Wykonawcy na podstawie protokołu konieczności z dnia 21.04.2026 r. z powodów ekonomicznych, technicznych oraz ze względu na warunki gwarancji. Zmiana dotychczasowego wykonawcy spowodowałaby istotną niedogodność oraz znaczne zwiększenie kosztów. Wzrost ceny spowodowany zmianą nie przekracza 50% wartości pierwotnej umowy.

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Po podpisaniu umowy, stwierdzono, że rzeczywista długość odcinka do renowacji okazała się dłuższa o 10 mb w stosunku do szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia. Na etapie postępowania oraz zawarcia umowy Zamawiający nie był w stanie prawidłowo określić długości kanalizacji do renowacji, gdyż studnie były niewidoczne z poziomu terenu. W związku z powyższym dla prawidłowego ukończenia przedmiotu zamówienia objętego umową zaszła konieczność wykonania robót dodatkowych i wydłużenie odcinka podanego do renowacji o 10 mb.

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.1.)Wartość zmiany

24600,00

5.5.2.)Kod waluty

PLN

5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50000000-5Usługi naprawcze i konserwacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
234 417 zł
Próbka: 48 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
105 525 zł1 011 711 zł
Rozstęp międzykwartylowy
906 186 zł
Źródło próbki
CPV 50000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
105 525 zł
Mediana
234 417 zł
Górny kwartyl
1 011 711 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Racibórz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Racibórz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50000000-5 (Usługi naprawcze i konserwacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.