ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Roboty budowlane wielobranżowe związane z dostosowaniem pomieszczenia BM 0.04 (0/18 - magazyn) do wymagań Zamawiającego w obiekcie PWPW S.A. przy ul. Sanguszki 1 w Warszawie

Zamawiający Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych SA (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Roboty budowlane wielobranżowe związane z dostosowaniem pomieszczenia BM 0.04 (0/18 -…”. Termin składania ofert minął 27 sierpnia 2026, 12:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych SAWarszawa, Mazowieckieopublikowano 18 sierpnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 342 091 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
27 sierpnia 2026, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena90%Termin wykonania10%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    18 sierpnia 2026

    Termin ofert: 27 sierpnia 2026 12:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia są roboty budowlane wielobranżowe związane z dostosowaniem pomieszczenia BM 0.04 (0/18 - magazyn) do wymagań zamawiającego w obiekcie PWPW S.A. przy ul. Sanguszki 1 w Warszawie.

  • 2

    TerminWykonawca realizuje zamówienie w 3 miesiące, a ocena ofert obejmuje cenę 90% i termin wykonania 10%.

  • 3

    WarunkiWarunek techniczny wymaga wykonania w ostatnich 5 latach co najmniej dwóch robót instalacyjno-wykończeniowych w obiektach przemysłowych o wartości netto nie mniejszej niż 300 000,00 zł każda oraz dysponowania kierownikiem robót z określonym doświadczeniem, uprawnieniami i OC.

Kontekst Atlasu

  • Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 2,2 oferty na postępowanie przy 23 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 65% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych SA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 011836796

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Sanguszki 1

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-222

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

22 235 22 08

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

miroslaw.wojdat@pwpw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pwpw.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność

Wytwarzanie dokumentów publicznych

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Roboty budowlane wielobranżowe związane z dostosowaniem pomieszczenia BM 0.04 (0/18 - magazyn) do wymagań Zamawiającego w obiekcie PWPW S.A. przy ul. Sanguszki 1 w Warszawie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-96224a4b-6595-4ae4-86e7-f623f99e0e12

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00395064

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://pwpw.eb2b.com.pl/open-preview-auction/525637/roboty-budowlane-wielobranzowe-zwiazane-z-dostosowaniem-pomieszczenia-bm-0-04-0-18-magazyn-do-wymagan-zamawiajacego-w-obiekcie-pwpw-s-a-przy-ul-sanguszki-1-w-warszawie

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Tak

3.3.)Informacje na temat sposobu udostępnienia zastrzeżonych dokumentów zamówienia

Dokumentacja projektowa wskazana w Załączniku nr 1 do SWZ zostanie udostępniona Wykonawcy po zawarciu umowy o zachowaniu poufności wg wzoru Załącznika nr 7 do SWZ, na jego wniosek w formie zapytania do postępowania.

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://pwpw.eb2b.com.pl/open-preview-auction/525637/roboty-budowlane-wielobranzowe-zwiazane-z-dostosowaniem-pomieszczenia-bm-0-04-0-18-magazyn-do-wymagan-zamawiajacego-w-obiekcie-pwpw-s-a-przy-ul-sanguszki-1-w-warszawie

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 2. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 61 ustawy Pzp, za pośrednictwem elektronicznej Platformy zakupowej „eb2b” (dalej: „Platforma”) pod adresem: https://zamowienia.gov.pl lub https://pwpw.eb2b.com.pl/, która spełnia wymagania opisane w art. 64 ustawy Pzp z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (dalej „ustawa Pzp”). 3. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, musi posiadać konto na Platformie Zakupowej. Zarejestrowanie i utrzymywanie konta na Platformie Zakupowej oraz korzystanie z Platformy jest bezpłatne. 4. Wymagania techniczne i organizacyjne korzystania z Platformy Zakupowej określa Regulamin Platformy Zakupowej (dostępny pod adresem internetowym https://zamowienia.eb2b.com.pl/user/terms lub https://platforma.eb2b.com.pl/user/terms). Wykonawca przystępując do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego tj. bezpłatnie rejestrując się lub logując (w przypadku posiadania konta w Platformie Zakupowej), akceptuje warunki korzystania z Platformy, określone w Regulaminie oraz uznaje go za wiążący. 5. Instrukcja korzystania z Platformy: 1) w zakładce „Postępowania”, dalej „Lista postępowań otwartych” Wykonawca wybiera niniejsze postępowanie oraz korzystając z polecenia „Zgłoś się do udziału w postępowaniu” przechodzi odpowiednio do Formularza rejestracyjnego – w przypadku, kiedy Wykonawca nie posiada konta na Platformie, lub panelu logowania użytkownika do Systemu w przypadku posiadania konta na Platformie; 2) po wypełnieniu formularza rejestracyjnego Wykonawca otrzymuje wiadomość elektroniczną (e- mail) informującą, że może dokonać pierwszego logowania do Platformy. Rejestracja nowego konta podlega weryfikacji i akceptacji Operatora, która może potrwać do 24h (8h roboczych); 3) zgłoszenie do postępowania wymaga zalogowania Wykonawcy do Platformy. Po wprowadzeniu danych użytkownika tj. adresu e-mail oraz hasła zgłoszenie jest automatycznie akceptowane przez Platformę; 4) w zakładce „Załączniki organizatora” przedmiotowego postępowania dostępna jest dokumentacja postępowania (SWZ oraz pozostałe dokumenty). Pobranie dokumentu następuje po kliknięciu na wybrany załącznik i wciśnięciu polecenia „Pobierz”. W celu pobrania wszystkich załączników jednocześnie należy wybrać polecenie „Pobierz paczkę”, a następnie „Pobierz wszystkie załączniki organizatora”; 5) zaleca się, aby Wykonawca na bieżąco śledził (sugerujemy codziennie) zmiany jakich w trakcie postępowania może dokonać Zamawiający. Zalecenie dotyczy również informacji jakie Zamawiający kieruje do Wykonawców po zakończeniu składania ofert. 6. Niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie: 1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 4/1 mb/s, 2) komputer klasy PC lub Mac, o następującej konfiguracji: pamięć RAM min. 8 GB, procesor dwurdzeniowy o taktowaniu min. 2,4 GHz, jeden z systemów operacyjnych: MS Windows, Mac OS, Linux, z aktualnym wsparciem technicznym producenta (sugerujemy nie starsze niż 3 lata od daty wszczęcia postępowania), 3) zainstalowana dowolna wersja przeglądarki internetowej - sugerujemy najnowsze wersje: Chrome, Safari, Edge, Firefox, Opera, 4) włączona obsługa JavaScript, 5) zainstalowany program obsługujący stosowane przez Wykonawcę formaty plików (np. Acrobat Reader dla plików w formacie .pdf). 7. Wszelkie dokumenty, oświadczenia, informacje, o których mowa w SWZ, należy wczytać jako załączniki na Platformie, według Instrukcji korzystania z Platformy, dostępnej dla zalogowanych użytkowników w zakładce „Pomoc” – „Instrukcje”. 8. Zamawiający zaleca wczytywanie na Platformę plików w maksymalnym rozmiarze do 250 MB a w przypadku dokumentów podpisanych podpisem zaufanym do 10MB.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zamawiający informuje, na podstawie art. 13 oraz art. 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), że:
1) Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest Zamawiający. Inspektorem ochrony danych osobowych jest Pani Anna Juszczuk, kontakt: tel. 22 235 2423,
e-mail: a.juszczuk@pwpw.pl lub iod@pwpw.pl;
2) Państwa dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO, w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego;
3) Państwa dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, bankom, operatorom pocztowym, podmiotom świadczącym dla Administratora usługi prawne, doradcze, podatkowe oraz podmiotom obsługującym systemy teleinformatyczne oraz innym podmiotom uprawnionym na mocy ustawy Prawo zamówień publicznych (art. 74) przez określony czas (art. 78);
4) Dane osobowe przechowywane są przez Administratora dla celów archiwizacyjnych, zgodnie z wewnętrznymi ustaleniami, jak również do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń lub obrony przez ewentualnymi roszczeniami;
5) Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu z zastrzeżeniem, że:
a) Skorzystanie przez osobę, której dane osobowe dotyczą, z uprawnienia do sprostowania lub uzupełnienia, o którym mowa w art. 16 rozporządzenia 2016/679, nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia ani zmianą postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego w zakresie niezgodnym z ustawą;
b) W postępowaniu o udzielenie zamówienia zgłoszenie żądania ograniczenia przetwarzania, o którym mowa w art. 18 ust. 1 rozporządzenia 2016/679, nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia tego postępowania;
c) Zamawiający udostępnia dane osobowe, o których mowa w art. 10 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016, str. 1, z późn. zm.), zwanego dalej „rozporządzeniem 2016/679”, w celu umożliwienia korzystania ze środków ochrony prawnej, o których mowa w SWZ, do upływu terminu na ich wniesienie,
6) W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy RODO, przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
7) Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z postępowaniem o udzielenie zamówienia,
8) Decyzje dotyczące przetwarzania danych osobowych nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany. Administrator nie profiluje danych osobowych.

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Posiada Pani/Pan: a) prawo dostępu do treści swoich danych (art. 15 RODO); b) prawo do sprostowania i uzupełnienia danych osobowych (art. 16 RODO) - skorzystanie z prawa do sprostowania lub uzupełnienia nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą PZP oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników; c) prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych (art. 18 RODO) z zastrzeżeniem, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia zgłoszenie żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia tego postępowania, a także z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO; 7) Nie przysługuje Pani/Panu: a) prawo do usunięcia danych osobowych (w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO); b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO; c) prawo sprzeciwu na podstawie art. 21 RODO wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO; 8) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 9) Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest wymogiem ustawowym. Jest Pani/Pan zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożliwość oceny ofert i zawarcia umowy. 10) Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu. 11) Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. 12) PWPW dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami. 3. Celem przetwarzania danych osobowych jest prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

NW.260.15.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Roboty budowlane wielobranżowe związane z dostosowaniem pomieszczenia BM 0.04 (0/18 - magazyn) do wymagań Zamawiającego w obiekcie PWPW S.A. przy ul. Sanguszki 1 w Warszawie wg dokumentacji projektowej.

4.2.6.)Główny kod CPV

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

ocena będzie dokonana wg wzoru wskazanego w SWZ

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

90

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

termin wykonania

4.3.6.)Waga

10

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

ZDOLNOŚĆ TECHNICZNA LUB ZAWODOWA
Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że:
W okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy, w tym okresie, wykonał należycie co najmniej dwie roboty budowlane o charakterze instalacyjno-wykończeniowym w obiektach przemysłowych, każda o wartości netto nie mniejszej niż 300 000,00 zł.
Dysponuje lub będzie dysponował personelem niezbędnym do realizacji zamówienia, zatrudnionym na podstawie stosunku pracy w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, posiadającym wymagane kwalifikacje zawodowe, stosowne uprawnienia, aktualne szkolenia BHP oraz zaświadczenia z Krajowego Rejestru Karnego, jeżeli są wymagane przez Zamawiającego.
Dysponuje lub będzie dysponował osobą przewidzianą do pełnienia funkcji kierownika robót, która:
- w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert nadzorowała co najmniej dwie roboty budowlane realizowane w zakładach przemysłowych,
- posiada aktualne uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w odpowiedniej specjalności,
- jest wpisana na listę członków właściwej izby samorządu zawodowego inżynierów budownictwa,
- posiada aktualne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC).

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed ich złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji; W przypadku wskazania przez Wykonawcę w Formularzu oferty dostępności dokumentów wskazanych w pkt. 2, w formie elektronicznej pod określonymi adresami internetowymi ogólnodostępnych i bezpłatnych baz danych, Zamawiający pobierze samodzielnie z tych baz danych dokumenty wskazane przez Wykonawcę.

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

1. Wykaz usług/robót budowlanych wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi/roboty budowlane zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie. Dowodami są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane. Jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy; Wzór wykazu stanowi Załącznik nr 4.2.
2. Wykaz osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami; Wzór wykazu stanowi Załącznik nr 4.3.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Tak

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Przesłanki zmiany umowy zostały określone w SWZ oraz we Wzorze umowy:
1. zmiany wynikające z pojawienia się na rynku materiałów lub urządzeń nowszej generacji, o lepszych parametrach technicznych, jakościowych, wydajnościowych lub eksploatacyjnych;
2. zmiany wynikające z pojawienia się nowych technologii, skutkujących zmianą sposobu realizacji Przedmiotu Umowy, które umożliwiają skrócenie czasu wykonania przedmiotu Umowy lub przyczynią się do obniżenia kosztów realizacji lub późniejszej eksploatacji;
3. zmiany wynikające z wystąpienia nieprzewidzianych w Umowie lub załącznikach do niej warunków wykonania Przedmiotu Umowy w szczególności o charakterze technicznym lub eksploatacyjnym;
4. zmiany wynikające z wystąpienia konieczności wykonania prac dodatkowych, których potrzeba ujawniła się w trakcie realizacji Przedmiotu Umowy;
5. zmiany wynikające z wystąpienia zmiany przepisów prawa dokonana po dacie składania ofert, której WYKONAWCA nie mógł przewidzieć i która ma wpływ na realizację Przedmiotu Umowy,
6. zmiany wynikające z rozbieżności lub niejasności w rozumieniu pojęć użytych w Umowie, których nie można usunąć w inny sposób;
7. zmiany wynikające z wystąpienia zdarzenia o charakterze Siły Wyższej.
W przypadku wystąpienia którejkolwiek z okoliczności wymienionych powyżej możliwa jest:
1) zmiana zakresu Przedmiotu Umowy polegająca w szczególności na odpowiednim ograniczeniu, rozszerzeniu lub modyfikacji czynności, robót lub usług przewidzianych Umową, w tym poprzez wyłączenie z zakresu prac elementów zbędnych lub niemożliwych do wykonania, wprowadzenie nowych elementów wynikających z okoliczności wskazanych powyżej, zmianę ilości lub charakteru prac,
2) zmiana sposobu wykonania polegająca w szczególności na modyfikacji przyjętych rozwiązań technicznych, organizacyjnych lub technologicznych, w tym zmiana kolejności prac, zastosowanie innej metody wykonania, zmiana harmonogramu/kolejności etapów lub czynności technologicznych;
3) zmiana urządzeń, materiałów lub technologii wykonania polegająca w szczególności na zastąpieniu urządzeń, materiałów lub technologii wskazanych w Umowie lub załącznikach do niej innymi równoważnymi lub lepszymi, lub na zastosowaniu urządzeń, materiałów lub technologii nowszej generacji;
4) zmiana terminu wykonania Umowy lub jej etapów obejmująca w szczególności wydłużenie terminu, skrócenie terminu, korektę terminów pośrednich, wyodrębnienie nowych terminów pośrednich, likwidację terminów pośrednich;
5) zmiana Wynagrodzenia WYKONAWCY w szczególności poprzez jego odpowiednie zmniejszenie o wartość oszczędzanych kosztów lub zwiększenie do wartości pozwalającej na pokrycie dodatkowych, uzasadnionych kosztów wykonania lub wprowadzenie płatności częściowych, wprowadzenie zaliczki;
6) możliwość zmiany Umowy w zakresie jakichkolwiek terminów umownych, w tym terminu całościowej realizacji Przedmiotu Umowy, wynikającej z:
- niemożności wykonywania prac będących Przedmiotem Umowy lub ich części z powodu braku dostępu do miejsc niezbędnych do ich wykonania z przyczyn niezawinionych przez WYKONAWCĘ;
- wystąpienia opóźnień w dokonaniu określonych czynności lub ich zaniechania przez właściwe organy administracji publicznej, które nie są następstwem okoliczności;
- wystąpienia opóźnień w wydawaniu decyzji, zezwoleń, uzgodnień itp., do wydania których są zobowiązane właściwe organy administracji publicznej na mocy przepisów prawa;
- braku możliwości realizacji robót z powodu niedopuszczenia do ich wykonywania przez uprawniony organ lub nakazania ich wstrzymania przez uprawniony organ, bądź też z powodu działania podmiotów o kompetencjach zbliżonych do organów administracji;
- odmowy dokonania przez właściwe osoby, instytucje lub organy stosownych uzgodnień.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-08-27 12:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://pwpw.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/525637

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-08-27 12:15

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-09-25

Sekcja 9

Pozostałe informacje

Zamawiający przewiduje wykonanie przedmiotu zamówienia nie więcej niż 14-tygodni od daty zawarcia Umowy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obi…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
342 091 zł
Próbka: 33 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł633 150 zł
Rozstęp międzykwartylowy
418 150 zł
Źródło próbki
CPV 45400000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
342 091 zł
Górny kwartyl
633 150 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 27.08.2026, 12:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych SA prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45400000-1 (Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.