Uzbrojenie terenów inwestycyjnych w Koszalinie
Zamawiający Gmina Miasto Koszalin - Urząd Miejski (Koszalin, Zachodniopomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Uzbrojenie terenów inwestycyjnych w Koszalinie”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Wykonanie umowy
17 lipca 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
17 sierpnia 2026
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Miasto Koszalin - Urząd Miejski |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 330920802 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Rynek Staromiejski 6-7 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Koszalin |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 75-007 |
| 1.4.4.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL426 - Koszaliński |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | +48 943488656 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | anna.podolanczyk@um.koszalin.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://bip.koszalin.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00394480 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-08-17 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o wykonaniu umowy |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00348290 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA V - PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.5. | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy Przed zmianą | 48942888,03 Po zmianie: 101712586,55 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VI - INFORMACJE DODATKOWE |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 6.1. | Informacje dodatkowe Przed zmianą | I. Informacje do pkt 5.3. Umowa nie została wykonana w pierwotnie określonym terminie. Do umowy zawarto aneks zmieniający m.in. termin wykonania przedmiotu umowy. Termin realizacji zadania: do dnia 22 listopada 2026 r. Zakończenie robót zgłoszono w dniu 12 czerwca 2026 r. Procedura odbiorowa trwała od 25 czerwca 2026 r. do 30 czerwca 2026 r. Protokół odbioru końcowego robót podpisano w dniu 1 lipca 2026 r. II. Informacje do zmiany Umowy nr 2. Zmiany wprowadzone zgodnie z Ugodą dotyczącą umowy nr 35/INW/2023, zawartą w dniu 6 września 2024 r. w postępowaniu mediacyjnym prowadzonym przed Sądem Polubownym przy Prokuratorii Generalnej RP w Warszawie, znak sprawy KR-801-222/24/PNW oraz postanowieniem Sądu Okręgowego w Szczecinie VIII Wydział Gospodarczy z dnia 20 września 2024 r. sygnatura akt VIII GCo 761/24 zatwierdzającym ugodę zawartą przez strony przed stałym mediatorem Sądu Polubownego Prokuratorii Generalnej RP w Warszawie Magdaleną Kajkowską-Gratys. III. Inf. do pkt. 5.5. Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy. Pozostała do wypłaty kwota wynagrodzenia w wysokości 52 769 698,52 zł brutto, obejmuje wypłatę z ostatniej transzy z dofinansowania z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych Nr Edycja5RSP/2022/186/PolskiLad. IV. Informacje do pkt 5.7. Informacja, czy podczas realizacji zamówienia, zamawiający dokonywał kontroli, czy wykonawca spełnił przewidziane w zawartej umowie wymagania związane z realizacją zamówienia: a) w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy: tak b) obejmujące aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, zgodnie z art. 96 ustawy: tak. Po zmianie: I. Informacje do pkt 5.3. Umowa nie została wykonana w pierwotnie określonym terminie. Do umowy zawarto aneks zmieniający m.in. termin wykonania przedmiotu umowy. Termin realizacji zadania: do dnia 22 listopada 2026 r. Zakończenie robót zgłoszono w dniu 12 czerwca 2026 r. Procedura odbiorowa trwała od 25 czerwca 2026 r. do 30 czerwca 2026 r. Protokół odbioru końcowego robót podpisano w dniu 1 lipca 2026 r. II. Informacje do zmiany Umowy nr 2. Zmiany wprowadzone zgodnie z Ugodą dotyczącą umowy nr 35/INW/2023, zawartą w dniu 6 września 2024 r. w postępowaniu mediacyjnym prowadzonym przed Sądem Polubownym przy Prokuratorii Generalnej RP w Warszawie, znak sprawy KR-801-222/24/PNW oraz postanowieniem Sądu Okręgowego w Szczecinie VIII Wydział Gospodarczy z dnia 20 września 2024 r. sygnatura akt VIII GCo 761/24 zatwierdzającym ugodę zawartą przez strony przed stałym mediatorem Sądu Polubownego Prokuratorii Generalnej RP w Warszawie Magdaleną Kajkowską-Gratys. III. Informacje do pkt 5.7. Informacja, czy podczas realizacji zamówienia, zamawiający dokonywał kontroli, czy wykonawca spełnił przewidziane w zawartej umowie wymagania związane z realizacją zamówienia: a) w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy: tak b) obejmujące aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, zgodnie z art. 96 ustawy: tak. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.