Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: HiD Monika Boroń

Wartość umowy
104 298 zł
Umowa zawarta
12 sierpnia 2026
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 104 298 zł – 226 140 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Kwalifikacje zawodowe Trenerów [KT], ponad minimalne wskazane na potrzeby spełnienia warun40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Realizacja kursów języka angielskiego

Zamawiający Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Realizacja kursów języka angielskiego”, wybierając ofertę wykonawcy I4B Paweł Hejduk reprezentujący podmiot: Axon System s.c. P. Hejduk M. Boroń. Wartość umowy: 104 298 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Uniwersytet Ekonomiczny w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 17 sierpnia 2026
Wartość umowy
104 298 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: I4B Paweł Hejduk reprezentujący podmiot: Axon System s.c. P. Hejduk M. Boroń (Kraków), wspólnie z: HiD Monika Boroń.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 104 298,00 zł (umowę zawarto 12 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 104 298,00 zł do 226 140,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail