Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: PMU Manager-Pol andrzej Kyrcz, PMU Manager-Pol Sabina Olchawa

Wartość umowy
229 432 zł
Umowa zawarta
3 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 1 września 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie zawodowe dieteyka realizującego zadanie30%odległość zakładu do siedziby Zamawiającego5%Wzrost ceny posiłku dietetycznego5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przygotowywanie i dostarczanie (od poniedziałku do piątku) posiłków do Zespołu Przedszkoli Miejskich nr 1 w Gliwicach

Zamawiający Zespół Przedszkoli Miejskich nr 1 w Gliwicach (Gliwice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Przygotowywanie i dostarczanie (od poniedziałku do piątku) posiłków do Zespołu…”, wybierając ofertę wykonawcy PMU Manager-Pol. Wartość umowy: 229 432 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Zespół Przedszkoli Miejskich nr 1 w GliwicachGliwice, Śląskieopublikowano 17 sierpnia 2026
Wartość umowy
229 432 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 czerwca 2026

    Termin ofert: 2 lipca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: PMU Manager-Pol (Zabrze), wspólnie z: PMU Manager-Pol andrzej Kyrcz, PMU Manager-Pol Sabina Olchawa.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 229 432,00 zł (umowę zawarto 3 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail