Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
899 213 zł
Umowa zawarta
5 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 5 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
6 ofertwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rekultywacja składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne w Wałbrzychu przy ul. Beethovena – ETAP 1

Zamawiający Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Wałbrzychu (Wałbrzych, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Rekultywacja składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne w Wałbrzychu przy…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych TOMBET Sp. z o.o. Wartość umowy: 899 213 zł. Złożono 6 ofert.

Wartość umowy
899 213 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych TOMBET Sp. z o.o. (Sobków).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 899 212,53 zł (umowę zawarto 5 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 5 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail