Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
719 000 zł
Umowa zawarta
11 sierpnia 2026
Okres realizacji
180 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 719 000 zł – 956 667 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja Sali gimnastycznej w Zespole Szkół Techniczno – Ekonomicznych w Skawinie – II etap.

Zamawiający Powiat Krakowski (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja Sali gimnastycznej w Zespole Szkół Techniczno – Ekonomicznych w Skawinie –…”, wybierając ofertę wykonawcy MARIUSZ KMIECIK MARCIN DZIERŻAK SPÓŁKA CYWILNA z siedzibą w Izdebniku. Wartość umowy: 719 000 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Powiat KrakowskiKraków, Małopolskieopublikowano 17 sierpnia 2026
Wartość umowy
719 000 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 czerwca 2026

    Termin ofert: 29 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MARIUSZ KMIECIK MARCIN DZIERŻAK SPÓŁKA CYWILNA z siedzibą w Izdebniku (Izdebnik), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 719 000,00 zł (umowę zawarto 11 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 719 000,00 zł do 956 667,12 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 180 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail