Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
4 596 303 zł
Umowa zawarta
12 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 23 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 4 596 303 zł – 6 169 925 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej rękojmi20%Doświadczenie Kierownika budowy20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wzmocnienie nawierzchni drogi wojewódzkiej nr 302 na Nowy Dwór – Chrośnica.

Zamawiający Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Wzmocnienie nawierzchni drogi wojewódzkiej nr 302 na Nowy Dwór – Chrośnica”, wybierając ofertę wykonawcy Eurovia polska S.A. Wartość umowy: 4 596 303 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w PoznaniuPoznań, Wielkopolskieopublikowano 17 sierpnia 2026
Wartość umowy
4 596 303 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Eurovia polska S.A. (Kobierzyce), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 4 596 303,22 zł (umowę zawarto 12 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 4 596 303,22 zł do 6 169 924,54 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 23 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail