Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa implantowalnych stymulatorów serca, kardiowerterów- defibrylatorów oraz akcesoria do ich implantacji

Zamawiający Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Im.dr.józefa Psarskiego w Ostrołęce (Ostrołęka, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa implantowalnych stymulatorów serca, kardiowerterów- defibrylatorów oraz akcesoria…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 145 326 zł
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

MAZOWIECKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM.DR.JÓZEFA PSARSKIEGO W OSTROŁĘCE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000304616

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Aleja Jana Pawła II 120A

1.4.2.)Miejscowość

Ostrołęka

1.4.3.)Kod pocztowy

07-410

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL924 - Ostrołęcki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zam.publ@szpital.ostroleka.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.szpital.ostroleka.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b74a8bcb-5ec8-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00393303

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-14

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/S 188-589164

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa implantowalnych stymulatorów serca, kardiowerterów- defibrylatorów oraz akcesoria do ich implantacji

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Defibrylator jednojamowy,Defibrylator dwujamowy, elektrody, mandryny śrubokręty, klucz do elektrod, zaślepki, Implantowalny rejestrator zdarzeń, Koperta antybakteryjna na urządzenie wszczepialne

3.9.)Główny kod CPV

33182000-9 - Urządzenia do wspomagania serca

3.10.)Dodatkowy kod CPV

33182000-9 - Urządzenia do wspomagania serca

33182100-0 - Defibrylatory

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-20

4.2.)Okres realizacji zamówienia

24 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Medtronic Poland Sp. z o.o.,

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 9521000289

4.3.3.)Ulica

ul. Polna 11, 00-633 Warszawa

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

00-633

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

2463998,40 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/S 009-020678

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-19

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zwiększenie kwoty o 10%; Wydłużenie terminu realizacji

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

§ 4 ust.1. Strony uzgodniły wartość całego przedmiotu umowy określoną w ofercie, zgodnie z Załącznikiem nr 1 do umowy – jako wynagrodzenie Wykonawcy, na kwotę netto: 2 509399,85 zł. (słownie: dwa miliony pięćset dziewięć tysięcy trzysta dziewięćdziesiąt dziewięć złotych 85/100), kwotę podatku VAT: 200 751,99 zł. (słownie: dwieście tysięcy siedemset pięćdziesiąt jeden złotych 99/100), kwotę brutto: 2 710 151,84 zł. (słownie: dwa miliony siedemset dziesięć tysięcy sto pięćdziesiąt jeden złotych 84/100), w tym:
- W części 2 zamówienia: 1 252 764,10 zł wartość netto; 100 221,13 zł kwota podatku VAT; 1 352 985,23 zł wartość brutto.
- W części 3 zamówienia: 1 256 635,75 zł wartość netto; 100 530,86 zł kwota podatku VAT; 1 357 166,61 zł wartość brutto.

§ 5 ust. 1. Umowa obowiązuje przez okres 30 miesięcy tj. od dnia 20,12,2023r. do dnia 19,06,2026r.,
chyba że wcześniej suma wynagrodzenia brutto za wszystkie dostawy zrealizowane od chwili rozpoczęcia realizacji umowy (...)

5.4.6.)Wartość zmiany

246153,44

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

2710151,84 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33182000-9Urządzenia do wspomagania serca
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 145 326 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
508 000 zł7 122 985 zł
Rozstęp międzykwartylowy
6 614 985 zł
Źródło próbki
CPV 33182· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
508 000 zł
Mediana
1 145 326 zł
Górny kwartyl
7 122 985 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Im.dr.józefa Psarskiego w Ostrołęce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ostrołęka.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33182000-9 (Urządzenia do wspomagania serca). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.