Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
486 687 zł
Umowa zawarta
24 kwietnia 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa kontrastów

Zamawiający Powiatowe Centrum Zdrowia – Samodzielny Publiczny Zespoł Przychodni Specjalistycznych we Włocławku (Włocławek, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa kontrastów”, wybierając ofertę wykonawcy Urtica Sp z o.o. Wartość umowy: 486 687 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
486 687 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 kwietnia 2026

    Termin ofert: 17 kwietnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    14 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Urtica Sp z o.o. (Wrocław).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 486 686,78 zł (umowę zawarto 24 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail